İŞKUR 15 Şehirde 276 Güvenlik Görevlisi Alıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilanlar kapsamında 15 şehirde 276 güvenlik görevlisi alımı yapılmaktadır. Firmalara alınacak güvenlik görevlilerinin başvuruları online olarak yapılmakta olup başvuru detayları haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 12.01.2020, 13:22
İŞKUR 15 Şehirde 276 Güvenlik Görevlisi Alıyor

İŞKUR iş ilanları ile farklı şehirlerde istihdam edilmek üzere 15 şehirde 276 güvenlik görevlisi alımı online olarak yapılmaktadır. İlgili adaylar başvuru tarihleri geçmeden yapmaları gerekmektedir.

Alım şehirleri; İstanbul, Osmaniye, Tekirdağ, İzmir, Kocaeli, Bursa, Adana, Karaman, Balıkesir, Bursa, Antalya, Gaziantep, Ankara, Edirne ve Mersin şehirlerinde istihdam edilmek üzere 285 güvenlik görevlisi alımı yapılmaktadır.

İlgili adayların başvuru şartları ve tarihleri farklılık gösterdiği için aşağıda İŞKUR online güvenlik görevlisi alımına nasıl başvuruda bulunacaksınız. Şahsi şifrenizle İŞKUR e-şube girişi yaptıktan sonra aşağıdaki resimde görüldüğü üzere meslek yerine “Güvenlik Görevlisi” yazmanız halinde ilgili ilanlar önünüze çıkacaktır.

Yukarıda görünen güvenlik görevlisi alımı ilanlarına ulaştığınızda İŞKUR iş ilan numarası ile tıklayarak başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (7)
Murat demir 1 yıl önce
Kendime iş arıyorum
Azadin gül 1 yıl önce
21 yaşındayım askerliki yapmişsim lise terk tastiknamem var
selahattin 1 yıl önce
ben orya okul memzunuyum iş ariyorum yaş 34 diyarbakır ikamet ediyorum
Mehmet akyüz 1 yıl önce
İlk okul mezunuyum
Ahmet demir 1 yıl önce
1971 dogumlu mersinde yaşıyorum ortaokul mezunuyum kendime iş ariyorum
Sezgin koç 1 yıl önce
Trabzonda 1 iş yokk güvenlik işi
Mehmet oruk 1 yıl önce
mehmet oruk lise mezunuyum silahlı güvenlik seltifikam var iş arıyorum