İŞKUR Üzerinden Temizlik Ve Güvenlik Personeli Alınacak

Kamu kurumuna İŞKUR aracılığı ile kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere temizlik personeli ve güvenlik görevlisi alımı yapacak. Erciyes Üniversitesi personel alımı İŞKUR sayfası üzerinden yapılacaktır. Son başvuru tarihi 27 Temmuz 2020’dir.

Kamu Personeli Alımı 26.07.2020, 21:33 27.07.2020, 13:06
İŞKUR Üzerinden Temizlik Ve Güvenlik Personeli Alınacak

İŞKUR Üzerinden Temizlik Ve Güvenlik Personeli Alınacak

Kamu kurumuna İŞKUR aracılığı ile kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere temizlik personeli ve güvenlik görevlisi alımı yapacak. Erciyes Üniversitesi personel alımı İŞKUR sayfası üzerinden yapılacaktır. Son başvuru tarihi 27 Temmuz 2020’dir.

Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’un ‘’kamu iş ilanları’’ kategorisinde 2 farklı ilan yayınladı. İlanlara göre Kamu kurumlarından olan Erciyes Üniversitene 5 adet temizlik personeli ve 14 güvenlik görevlisi olmak üzere toplam 19 personel alımı yapılacak.

İSTENEN BELGELER

Başvuru Dilekçesi

Başvuru Formu

Nüfus Cüzdan Fotokopisi (onaylı ya da aslı getirildiğinde onay yapılacaktır)

E-Devlet Sistemi üzerinden alınan Adli Sicil Kaydı

Diploma veya geçici mezuniyet belgesinin fotokopisi (e-devlet çıktısı, onaylı ya da aslı getirildiğinde onay yapılacaktır)

Fotoğraf (4 adet)

Erkek adaylar için askerlik durum belgesi fotokopisi (e-devlet çıktısı, onaylı ya da aslı getirildiğinde onay yapılacaktır)

Sağlık Raporu (Sınav sonucunda başarılı olan adaylardan istenecektir.)

Güvenlik Görevlileri için; güvenlik kimlik kartı fotokopisi ( onaylı ya da aslı getirildiğinde onay yapılacaktır)

Temizlik Personeli için aşağıdaki linki kopyalayın

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005597401&isyeriTuru=Kamu&returnUrl=AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005597401&isyeriTuru=Kamu

Güvenlik alımı için aşağıdaki linki kopyalayın

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005596819&isyeriTuru=Kamu&returnUrl=AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005596819&isyeriTuru=Kamu

BELGE TESLİM İŞLEMLERİ

Sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylar Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığının internet adresinde (http://www.personeldb.erciyes.edu.tr/) istenilen belgeleri belirtilecek tarihe kadar anılan Başkanlığa şahsen teslim edeceklerdir.

Doğum, hastalık, askerlik vb. nedenlerle gelemeyecek durumda olanların; bu durumlarını belgelendirmeleri halinde kanuni mazeretlerinin sona ermesine müteakip göreve başlamaları sağlanacaktır.

GENEL HUSUSLAR

Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Bünyesinde 7/24 kesintisin hizmet sunumu gereği nöbet usulü planlanan çalışma planları gece nöbet ve gece vardiyasında çalıştırılacak olup, kadın hasta ve kadın yakınlarının bulunduğu hizmet alanında görev yapacaktır.

Erkek adaylar için; askerlik hizmetini fiilen yapmış, muaf veya tecilli olmak.

Her aday, yayınlanan listede en fazla bir işyeri ve bir meslek koluna başvurabilir.

İlan edilen işgücü taleplerinde son başvuru tarihi itibarıyla belirtilen bölümlerden mezun olmaları ya da belirtilen bölümlere ilişkin istenilen belgelere sahip olmaları gerekmektedir.

İşe alınacak işçilerin deneme süresi 2 ay olup, deneme süresi içinde başarısız olanların iş akdi fesh edilecektir.

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamak.

Sınavda başarılı olan adayların, çalıştırılacağı meslek kolunda çalışmasında sakınca olmadığına dair durumunu sağlık raporu ile belgelendirmek.

Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular, ilan-sınav sürecinin her aşamasında reddedilebilecektir.

Vardiyalı veya dönüşümlü çalışmaya engel durumu olmamak.

KPSS Şartı Aranmamaktadır. (Kura Usulü ve Sözlü Sınav Yapılacaktır.)

Diğer hususlarda ilgili mevzuat/yönetmelik hükümlerine göre hareket edilir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)