İŞKUR Üzerinden Tarım En Az İlkokul 25 Personel Alımı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilanlar kapsamında Uluslararası Tarımsal Araştırma ve Eğitim Merkezi Müdürlüğü en az ilkokul mezunları arasından 25 personel alımı yapmaktadır. İlgili adayların başvuru şartları ve detayları…

Kamu Personeli Alımı 12.05.2020, 02:12 22.06.2020, 21:22
İŞKUR Üzerinden Tarım En Az İlkokul 25 Personel Alımı

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlar kapsamında UTAEM en az ilkokul mezunu adaylar arasından 4 unvanda 25 personel alımı ilanı yayınlayarak başvuru şartları ile iş ilanları yayınlanmıştır.

Başvuruları başlayan Uluslararası Tarımsal Araştırma ve Eğitim Merkezi Müdürlüğü yayınladığı ilan ile personel alımlarında konaklamalar idare tarafından karşılanacaktır. İlgilenen adaylar için başvurular İŞKUR üzerinden başlamış olup son başvuru tarihi 15 Mayıs 2020 tarihinde sona erecektir.

Aşçı alımı için başvuru şartları neler; T.C vatandaşı olması, En az 2 yıl deneyim sahibi olması, ve en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. 2 aşçı alımı için İŞKUR iş ilan 00005494628 numaralı ilana başvurunuzu yapabilirsiniz.

Aşçı yardımcısı alımı başvuru şartları; T.C vatandaşı olması, En az 2 yıl deneyim sahibi olması, en az ilköğretim mezunu olması gerekiyor. 3 aşçı yardımcısı alımı için İŞKUR iş ilanı 00005494722 numaralı ilana başvurunuz kabul edilmekte.

Cankurtaran alımı başvuru şartları; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, en az lise mezunu olması, Cankurtaran belgesine sahip olanlar için İŞKUR iş ilan 00005494683 numara ile başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Temizlik görevlisi alımı için başvuru şartları; T.C vatandaşı olması, 18 yaşını doldurmuş olması ve üst yaş sınırı yok. İŞKUR iş ilan 00005494817 numaralı ilana başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (41)
İlknur Doğu 1 yıl önce
Temizlik işnde çalışırım
Nihal bilginer 1 yıl önce
Adım Nihal tarım bilgim çok tarım belgelerimi var fındık. Sebzecilik bırakalı purejesinde birinciliği var duzceye temsilcisinin plaket aldım şu an adapazarina da oturuyorum bir pabrikada temizli görevlisinin hem mutfatada çalıştım elimden her iş gelir.
Ali yaldız 1 yıl önce
Ben tamirciyim ustalık belgem var b elyetim var
Begüm 1 yıl önce
Temizlik işinde çalışırım
Sezgin seviş 1 yıl önce
Şöförlük ve forktif belgem var . Çalışabilirim . İzmir Seferihisar da ikamet ediyorum .
Suleyman gurler 1 yıl önce
Bende calisirim
Mesut Demirkol 1 yıl önce
Temizlik park bahçe işleri deneyimli olarak ve şöförlük
Yaşar keskın 1 yıl önce
Ben hem kaleyıforcuyum hemde temızlikciyım
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın