İŞKUR Üzerinden SGK İlkokul Mezunu Personel Alımı

Yayınlanan ilana göre Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından personel alımı yapılmaktadır. SGK Gaziantep’te istihdam edilecek personelin en az ilkokul mezunları arasından alınacağını duyurdu. İşte tüm detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 05.02.2020, 08:24
İŞKUR Üzerinden SGK İlkokul Mezunu Personel Alımı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilan kapsamında Gaziantep SGK şubesinde istihdam edilmek üzere en az ilkokul mezunu adaylar arasından personel alımı yapılmaktadır. İlgilenen adaylar için başvurular başlamıştır.

Sosyal Güvenlik Kurumu İŞKUR üzerinden yayınladığı ilan ile bulaşıkçı “Stevard” unvanında personel alımı yapılmaktadır. İlgilenen adaylar için başvurular İŞKUR üzerinden online olarak yapılmaktadır.

Genel başvuru şartları neler; Eski Hükümlü veya TMY statüsünde alımlar yapılmakta olup başvuruda bulunacak adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Kamu haklarından mahrum bulunmaması ve yukarıdaki statülerden birinde bulunması gerekmektedir.

Başvuru süreci ve ilan numarası; İŞKUR iş ilan 00005385733 numaralı ilana en geç 10 Şubat 2020 tarihine kadar İŞKUR e-şubeden şahsi şifrenizle giriş yaparak online olarak başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. 13 Şubat 2020 tarihinde Gaziantep SGK İl Müdürlüğünde 1 Kat Konferans Salonunda saat 10:00 kura çekimi yapılarak kurada çıkan adayların görevine başlatılacağı duyuruldu.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (4)
Ahmet doğan 1 yıl önce
Daimi işçi olacak yoksa gecicimi
Kemal 1 yıl önce
Hangi alan
Satılmış ertem 1 yıl önce
Bolu da varmı alim
Bayram ORUÇ 1 yıl önce
Hangi alanda çalışmak da işçi alımı var yrd olursanız sevinirim mersin tarsusta yım ben