İŞKUR Üzerinden Şehirlere 500 Büro Memuru Alımı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan güncel iş ilanlarıyla 500 büro memuru alımı ilanı yayınlandı. Güncel iş ilanlarıyla en az ilköğretim mezunu büro memuru alımı başvuruları online yapılmaktadır. İşte tüm detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 17.12.2019, 00:01
İŞKUR Üzerinden Şehirlere 500 Büro Memuru Alımı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilanlar kapsamında en az ilköğretim mezunlarının başvuracağı iş ilanları yayınlanmış olup ilgili adaylar için haberimizin devamında başvuru linki verilmiştir. Adaylar hemen başvurularını online olarak yapabilmektedirler.

Yayımlanan güncel iş ilanları kapsamında en az ilköğretim mezunu 500 büro memuru alımı başvurusu için İŞKUR resmi web sayfası üzerinden başvurularınızı hemen yapabilirsiniz. Bunun için şahsi şifrenizle giriş yaparak hangi firmalar alım yapmakta veya başvuru şartları neler görüntülüye bilirsiniz.  Aşağıda giriş nasıl yapılmalı resimli olarak verilmiştir.

Yukarıda resimde görüldüğü şekilde giriş yaptıktan sonra aşağıda görüldüğü üzere iş ilanı sekmesine girdikten sonra meslek kısmına (Büro Memuru) yazmanız durumunda güncel büro memuru alımı iş ilanına ulaşabilir ve başvurunuzu tamamlayabilirsiniz

Büro memuru alımı yapan şehirlerin bazılarında ikamet şartı aranmakta olup bazı şehirlerde ise ikamet şartı aranmaksızın özel firmalarda istihdam edileceği ilan edilmiştir.

Büro memuru alımı başvurusu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Ertan Tekin 7 ay önce
Kastamonu Hanönü ilcesindeyim
Şener Yıldız 7 ay önce
İş arıyorum tlf 05418959520

Gelişmelerden Haberdar Olun

@