İŞKUR Üzerinden Mersin Üniversitesi 10 Kamu İşçisi Alımı

Resmi Gazete ’de yayınlanan ilan kapsamında Mersin Üniversitesinde istihdam edilmek üzere 10 kamu işçisi alımı yapılacağı duyurulmuştur. KPSS şartı aranmaksızın alınacak işçiler İŞKUR üzerinden başvuru yapacaklardır. İşte detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 14.03.2020, 02:10 14.03.2020, 10:25
İŞKUR Üzerinden Mersin Üniversitesi 10 Kamu İşçisi Alımı

Yayınlanan ilan kapsamında Mersin Üniversitesinde 10 sürekli kamu işçisi alımı Resmi Gazetede yayınlanarak başvuru tarihi, unvanlar ve detaylar aşağıda verilmiştir.

Unvanlar ve kadrolar neler; Resmi Gazetede yayınlanan ilana göre Mersin Üniversitesi sürekli 10 kamu işçisi alımına göre 3 güvenlik görevlisi alımı ile 7 sürekli temizlik işçisi alımı yapılacağı duyurulmuştur.

Güvenlik görevlisi alımı için şartlar; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, En az lise en fazla lisans mezunu olması, 30 yaşından gün almamış olması, güvenlik kimlik kartına sahip olan adaylar Anamur, Gülnar ve Mut ilçelerinde istihdam edilecekleri ilan edilmiştir.

Temizlik görevlisi alımı için şartlar; T.C vatandaşı olması, En az ilköğretim en fazla ortaöğretim mezunlarından olan adaylar arasından sürekli işçi alımları yapılacaktır.

İlgilenen adaylar için başvurular 16 Mart 2020 Pazartesi günü İŞKUR üzerinden başlayacak olup 20 Mart 2020 tarihinde sona erecektir. Kura çekimi ise 27 Mart tarihinde Mersin Üniversitesi Uğur Oral Kültür Merkezi-A salonu Yenişehir/Mersinde yapılacağı ve kura sonucu istihdam edilecektir.

İlan kılavuzunu inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)