İŞKUR Üzerinden Kamu Kurumları 9 Personel Alımı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilanlar ile ilköğretim, lise ve önlisans mezunları arasından Belediye Başkanlığına, Öğretmenevine ve GASKİ Genel Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere 9 kamu işçisi alımı yapılacağı duyurulmuştur. İşte başvuru şartları ve detayları…

Kamu Personeli Alımı 24.12.2019, 14:49
İŞKUR Üzerinden Kamu Kurumları 9 Personel Alımı

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlarla kamu kurum ve kuruluşlarında istihdam edilmek üzere ilköğretim, lise ve önlisans mezunu adaylar arasından 9 personel alımı yapılacağı ilan edilmiştir. Alınacak kamu işçileri için detaylı olarak aşağıda verilmiştir.

Yayımlanan İŞKUR güncel iş ilanlarında kamuda istihdam edilmek üzere Türkiye İş Kurumu üzerinden Belediye Başkanlığı, Öğretmenevi ve GASKİ Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapılmaktadır. Başvurular Türkiye İş Kurumu üzerinden online olarak yapıldığı gibi şahsen’de başvuruda buluna bilirsiniz. Online başvuru için aşağıda resimde görüldüğü üzere giriş yapabilirsiniz.

Yukarıda resimde görüldüğü üzere giriş yapıldıktan sonra aşağıdaki resimde açık iş ilanları bölümünden meslek veya aşağıda sırasıyla verilen iş ilan numaralarıyla başvurunuzu yapabilirsiniz.

GASKİ personel alımı için; 3 kişi inşaat teknolojisi teknikeri alımı için önlisans mezunu olması gerekmektedir. İŞKUR iş ilan 00005320266 numarasıyla başvurunuzu tamamlaya bilirsiniz.

Ilgaz Öğretmenevi 2 kişi temizlik görevlisi için en az ilköğretim mezunu adaylar arasından alımlar yapılacak olup İŞKUR iş ilan 00005319192 numaralı ilan numarasıyla başvurunuzu yapabilirsiniz.

Erdek Belediyesi 3 kişi beden işçisi alacak olup başvuru için İŞKUR iş ilan 00002320148 numara ile başvuruda bulunabilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (3)
Hatice Yıldırım 1 yıl önce
İŞ istiyorum
Çiğdem yıldırım 1 yıl önce
Temizlik
Bakiye 1 yıl önce
Iş istiyorum