İŞKUR Üzerinden İş Bankası 5 Büro Memuru Alıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilan kapsamında İş Bankası en az lise mezunu 5 büro memuru alımı yapacağını ilan etti. İlgilenen adaylar için detaylar haberimiz içeriğinde…

Kamu Personeli Alımı 16.05.2020, 01:38 22.06.2020, 20:46
İŞKUR Üzerinden İş Bankası 5 Büro Memuru Alıyor

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilan kapsamında İş Bankası en az lise mezunları arasından 5 büro memuru alımı online olarak yapılacağı ilan edilmiştir. İlgili adayların başvuru şartları ile detaylar aşağıda verilmiştir.

Genel başvuru şartları neler; T.C vatandaşı olması, Erkek adaylar için askerlikle ilişiğinin bulunmaması, Kamu haklarından mahrum bulunmaması, Kurum veya kuruluşlarda zorunlu hizmet yükümlülüğü olmaması, Mülakat tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olması, Ticaret meslek lisesi mezunu veya 2 yıllık meslek yüksekokulu mezunlarından olması ve Engelli personel olması gerekmektedir.

Muğla İlinde istihdam edilecek banka memuru için İŞKUR iş ilan 00005494061 numaralı ilana 5 Haziran 2020 tarihine kadar başvurularını tamamlamaları gerekmektedir. Başvurular uzatılmayacak olup ilgilenen adaylar için başvuru tarihini geçirmemeleri gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Ülken 10 ay önce
İşkura ilan numarasıyla girdim çıkmıyor yardımcı olabilşrmisiniz