İŞKUR Üzerinden İEP 9 Şehre 11 Unvanda Personel Alıyor

Türkiye İş Kurumu tarafından yayınlanan ilanlar kapsamında İşbaşı Eğitim Programı çerçevesinde 9 şehre 11 unvanda personel alımı başvuruları başladı. İlgilenen adaylar için link verilmiş olup tüm detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 13.03.2020, 09:29 13.03.2020, 09:49
İŞKUR Üzerinden İEP 9 Şehre 11 Unvanda Personel Alıyor

İşbaşı Eğitim Programları kapsamında 9 şehirde 11 unvanda personel alımı yapılmaktadır. Alınacak personellerin unvanları ise şöyle satış danışmanı, satış elemanı, eczacı kalfası, forklift operatörü, paketleme makinesi operatörü, sekreter, toz altı kaynak operatörü, temel metal şekillendirme elemanı, fitnıs eğitmeni ve beden işçisi alımı yapılmaktadır.

Alım şehirleri ise şöyle; İzmir, Mersin, Edirne, Diyarbakır, Şanlıurfa, Kocaeli, Elazığ, Antalya ve Rize şehirlerine personeller alınacaktır. İlgilenen adaylar için aşağıda resimli olarak nasıl başvuru yapılması gerekiyor.

Yukarıdaki resimde görüldüğü üzere İŞKUR iş başı eğitim programları personel alım şehirleri ve unvanları görünmektedir. İlgili adaylar linke tıkladığında sol üst köşede bulunan arama tuşuna basıldığı taktirde başvuru için İŞKUR e-şube üzerinden şahsi şifrenizi girerek başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İŞKUR İşbaşı Eğitim Programları linki başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)