İŞKUR Üzerinden Enerji Firması 100 Personel Alımı

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilan kapsamında ŞA-RA enerji firması tarafından 100 personel alımı yapılacağı ilan edilmiştir. Başvuruda bulunacak ilgili adayların şartları neler, kimler başvuruda buluna bilir. Tüm detaylarıyla haberimiz ekinde…

Kamu Personeli Alımı 15.11.2019, 00:01 16.11.2019, 18:49
İŞKUR Üzerinden Enerji Firması 100 Personel Alımı

Yayımlanan İŞKUR güncel iş ilanları ile ŞA-RA enerji firması tarafından 100 işçi alımı yapılacağı ilan edilmiştir. İlgili adaylar nasıl başvuruda bulunacak, hangi şehirde istihdam edilecek ve genel başvuru şartları nelerdir. İşte tüm detaylar haberimizin devamında verilmiştir.

Başvuruda bulunacak adaylar için son başvuru tarihi 27 Ocak 2020 olarak ilan edilmiştir. Başvuracak adaylar İŞKUR iş ilanları üzerinden başvuruda bulunacağından dolayı her hangi bir şekilde yanlış bilgi ve belge sunan ve şartlara uymayan adaylar hakkında yasal işlemlerin başlatılacağı da firma tarafından bilgi verilmiştir. İlgili adaylar başvuruda bulunmak için aşağıda resimli olarak anlatılmıştır.

Yukarıda resimli olarak İŞKUR girişi yaptıktan sonra aşağıda resimli olarak iş arayan girişi ile 00005244387 numaralı ilana başvuruda bulunacağı ilan edilmiştir.

Genel başvuru şartları arasında; ŞA-RA enerji firması Adana ilinde faaliyet göstermekte olup İŞKUR üzerinden işçi alımı yapılacağı duyurulmuştur. Başvuracakların kalfalık, ustalık veya metal ile MYK belgesi alanlar ilkokul mezunu olabilmektedir. Ancak ilan kapsamında 100 personel alımı için en az lise mezunu adayların motor, makine ve metal işleme bölümlerinden mezun olması gerekmektedir.

Başvuracaklar Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 21 ile 35 yaş aralığında olması ve askerliğini yaşmış olması gerekmektedir. Son başvuru tarihi 27 Ocak 2019 olarak ilan edilmiş olup bu tarihi kaçırmamaları gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Önder 1 yıl önce
Ekskavatör operatörüyüm yaz kış devamlı olmak üzere iş arıyorum
Şener Yıldız 1 yıl önce
iş arıyorum 4Sene işkur da çalıştım dahada çıkmadı iş arıyorum arkadaşlar Mardin Nusaybin içi olsun lütfen işsizim sizden ricam yardımcı olsanız