İŞKUR Üzerinden En Az İlkokul Mezunu Belediyeler İşçi Alıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilanlar kapsamında en az ilkokul mezunları arasından Belediye Başkanlıklarında asgari ücretle kamu işçisi alımı yapılmaktadır. Alınacak kamu işçileri için detaylar ve İŞKUR iş ilan numaraları haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 19.05.2020, 01:00 22.06.2020, 20:33
İŞKUR Üzerinden En Az İlkokul Mezunu Belediyeler İşçi Alıyor

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlara göre Erzurum Yakutiye Belediye Başkanlığı ve Karaman Sudurağı Belediye Başkanlığı istihdam edilmek üzere 2 satın alma görevlisi ve beden işçisi alımı yapılmaktadır.

Sudarağı Belediyesi 2 beden işçisi alım şartları; T.C vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, en az lise mezunu olanlar İŞKUR iş ilan 00005501260 numaralı ilana başvuruda bulunabilir. Adaylar kuraya katılacaklardır.

Yakutiye Belediyesi 2 satın alma görevlisi alım şartları; T.C vatandaşı olması, Yabancıların Türkiye’de 2527 sayılı kanun kapsamında olanlar, kamu haklarından mahrum bulunmayanlar, MEB onaylı 400 saatlik Bilgisayar Kursu Programcılık belge sahibi olması, Uygulamalı satın alma eğitim sertifika sahibi olması gerekmektedir.

Belediyeler kamu işçisi alımlarını İŞKUR üzerinden online olarak yapılacak olup son başvuru tarihi 22 Mayıs 2020 olarak ilan edilmiştir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)