İŞKUR Üzerinden En Az İlköğretim Mezunu 16 Şehirde 24 Bekçi Alımı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilanlar kapsamında en az ilköğretim mezunu adaylar arasından 16 şehirde 24 bekçi alımı yapılacağı duyuruldu. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar için detaylar ve ilan numaraları haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 21.05.2020, 12:04 22.05.2020, 23:44
İŞKUR Üzerinden En Az İlköğretim Mezunu 16 Şehirde 24 Bekçi Alımı

Emniyet Genel Müdürlünün 2020 yılı içerisinde bekçi alımı beklenmektedir. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilan ile özel kuruluşlarda istihdam edilmek üzere 16 şehirde 24 bekçi alımı yapılmaktadır. Bekçi alımlarının başvuru tarih ve özel şartları değiştiğinden adayların iye şekilde ilanları incelemesi gerekmektedir.

İŞKUR üzerinden yayınlanan bekçi alımları İŞKUR web sitesi üzerinden online olarak başvurular alınmaktadır.  Başvuruda bulunabilmeniz için İŞKUR’a kayıtlı işsiz olmanız gerekmektedir.

Bekçi alımı başvuru şartları neler; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Kamu haklarından mahrum bulunmaması, İlköğretim, ortaöğretim, önlisans, lisans ve doktora mezunları, 18 yaşını doldurmuş olması ve görevini yapmaya engel sağlık sorunun bulunmaması gerekmektedir. Aşağıda iş ilanları resimli olarak verilmiştir. Direk olarak başvuruda bulunmak isteyenler için sayfa sonunda link verilmiştir.

Bekçi alımı için tıklayınız.

EGM bekçi alımı ilanları yayınlanır yayınlanmaz sitemiz üzerinden bulabilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)