İŞKUR Üzerinden En Az İlköğretim 20 Şehirde 61 Şoför Alıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden en az ilköğretim mezunlarından 20 İlde farklı firmalarda ve farklı unvanlarda istihdam edilmek üzere 61 şoför alımı yapılmaktadır. Başvurular açık olup detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 22.03.2020, 11:11
İŞKUR Üzerinden En Az İlköğretim 20 Şehirde 61 Şoför Alıyor

İŞKUR üzerinden ilanlar kapsamında 20 şehirde istihdam edilmek üzere en az ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunları arasından farklı unvanlarda 61 şoför alımı yapılmaktadır. İlgili adaylar için alım şehirleri aşağıda verilmiştir.

Alım şehirleri; Çorum, İstanbul, Balıkesir, Muğla, Manisa, Ankara (Ülke Geneli) Kayseri, Aksaray, Aydın, Adana, Bursa, Gaziantep, İzmir, Isparta, Samsun, Düzce, Antalya, Konya, Denizli ve Tokat illerinde olmak üzere 61 şoför (Yolcu Taşıma) alımları yapılmaktadır.

Başvuruda bulunacak adaylar yukarıda resimde görüldüğü üzere şahsi şifrenizle İŞKUR e-şube girişi yaptıktan sonra açık iş ilanları bölümüne şoför yazılması halinde Şoför (Yolcu Taşıma) tıkladığınız zaman aşağıya direk olarak ilanlar gelecektir. Hangi şehre başvuru yapmak istiyorsanız üzerine tıklayarak başvuru şartlarını ve detaylarını görerek size uygun ilana başvuruda bulunabilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Ahmet. Çallı 1 yıl önce
Lise mezunu sağlık bakım teknisyeni için kadro açılmadımı halen