İŞKUR Üzerinden Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı 80 Personel Alıyor

İŞKUR ilanıyla Büyükşehir Belediye Başkanlığına 80 kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu. İlan edilen yayında Büyükşehir bünyesinde istihdam sağlanacak. Tüm detaylarıyla haberimiz ekinde…

Kamu Personeli Alımı 25.06.2019, 16:15 25.06.2019, 20:16
İŞKUR Üzerinden Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı 80 Personel Alıyor

Mersin Büyükşehir Belediyesi bazı kadrolarda görevlendirmek üzere personel alacağını İŞKUR kurum dışı kamu işçisi kategorisinde yayımladı. Görev yapacak adayların Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan halk plajlarında görevlendirileceğini ve yapılacak olan istihdamın geçici-mevsimsel olduğunu belirtti.

BAŞVURUDA BULUNMAK İSTEYEN ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR 
18 yaşından gün almış olmak ve deneyim şartı aranmamaktadır.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER
Başvuru Formu(Özgeçmiş CV)
T.C Kimlik Fotokopisi
Eğitim Durumu Belgesi

NASIL BAŞVURUDA BULUNULACAK?
Yayımlanan ilan başvurusu 27 Mayıs 2019 tarihinde başlamış olup 30 Haziran 2019 tarihi ile son bulacaktır.Başvurular ve gerekli evraklar belirtilen e-posta adresine gönderilecek başvuru formuna göre değerlendirmeye alınacaktır.

E-posta adresi: ahmetyildiz@denizkiziturizmmas.com

Mersin ilinde yapılacak olan 80 işçi alımı başvuru kılavuzu için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Baran Muş 2 yıl önce
Albatros dışında hiç bir kriter yok be de Albstrosun referansım dediği adamda kendisi gibi mechul... Mechul gider bu gemi/Kirli ve pis kokan o limandan.
Mağdurum 2 yıl önce
Polisim aciga alindim sonra hakkimda hiçbirşey gelmedi cok magdurum fetoyla hicbir alakam yok hakkimi istiyorum lutfen kul hakki odenmez lütfen isime tekrar dönüm