İŞKUR Üzerinden Belediyeler Personel Alıyor

Türkiye İş Kurumu yayınladığı ilanlar ile Belediye Başkanlıklarında istihdam edilmek üzere en az ilkokul mezunları arasından personel alımı yapılmaktadır. İlgilenen adaylar için ilan numarası ve başvuru detayları haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 26.04.2020, 00:23
İŞKUR Üzerinden Belediyeler Personel Alıyor

İŞKUR yayınladığı ilanlar ile en az ilkokul mezunu adaylar arasından Çanakkale TROAS Bölgesi Belediyeleri ve Isparta Senir Belediyesi yayınladıkları ilanlar ile Tıbbi ve tehlikeli atık toplayıcısı ile Çiftçi “Tarla Ürünleri” Zirai Sulamacı alımı yapılacağı ilan edilmiştir.

Senir Belediyesi Çiftçi tarla ürünleri “zirai sulamacı” alımı şartları neler; T.C vatandaşı olması, en az ilköğretim mezunu olması, Belediye sınırları içerisinde ikamet ediyor olması ve kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir. İŞKUR iş ilan 00005487341 ile 00005487421 numaralı ilanlara 30 Nisan 2020 tarihine kadar başvuruda bulunabileceklerdir. Aynı tarihte saat 13:00 da Belediyede noter kurası ile adaylar arasından personel alımı belirlenecektir.

TROAS Bölgesi Belediyeleri Tıbbi ve tehlikeli atık toplayıcısı alım şartları; T.C vatandaşı olması, en az ilköğretim mezunu olması, belediye sınırları içerisinde ikamet ediyor olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir. İŞKUR iş ilan 00005487341 numaralı ilana 27 Nisan 2020 tarihine kadar başvuruda bulunabilirsiniz. Ayvacık Belediye Başkanlığında 29 Nisan 2020 tarihi saat 13;00 da noter huzurunda kura çekilerek alınacak personeller belirlenecektir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (18)
Hamza 1 yıl önce
Ordu ilinde bitane iş yok
İyi de herzaman yaklaşık yüzde 6o..70 oy verdikleriniz yönetiyor 1 yıl önce
Iyide yüzde 60..70 civarı oy verdikleriniz yönetiyor Hamza bey neyin şikayet i bu
Mahmut 1 yıl önce
Sanliurfa belediyesinde işçi alımı varmi acaba
Musa yıldız 1 yıl önce
Mersin Belediyesinde iş yokmu
Rahmi 1 yıl önce
Daha geçenler de mersin belediye q50 tane sade şöför işe aldı
Turgay Hocaoğlu 1 yıl önce
Adana ceyhan chp ye geçti diye mi oralara alım yok . Nerde Adalet Nerde bu devlet. Çalışmak için illaki gurbet illere çıkmak zorunda kalıyoruz. Sizin karşılıklı siyasi oyun veya kavgalarınız yüzünden biz (halk) ailelerimiz den ayrılıp başka şehirlerde para kazanma derdine düşüyoruz. Oysaki hepinizi o koltuklara koyan biziz (Millet) .
Mehmet elçi 1 yıl önce
Adıyaman da iş yokmu?
Hamdi Kazgan 1 yıl önce
Beni ara
İsmet erkan 1 yıl önce
Niğde edikli kasabası belediyesine işçi alımı varmi
Ş YOKMU 1 yıl önce
VAHAP DİRİ. D. BAKIRDA. İŞ YOKMU
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın