İŞKUR Üzerinden Belediyeler En Az İlköğretim 9 Personel Alıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilanlar kapsamında Belediye Başkanlıkları en az ilköğretim mezunu adaylar arasından 9 personel alımı yapılmaktadır. İlgilenen adaylar için başvuru şartları ve detayları haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 30.04.2020, 00:01
İŞKUR Üzerinden Belediyeler En Az İlköğretim 9 Personel Alıyor

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlar çerçevesinde Pehlivanköy ve Horosan Belediye Başkanlıklarında istihdam edilmek üzere en az ilköğretim mezunu adaylar arasından 9 personel alımı yapılacaktır. İlgili adaylar için başvuru şartları ve detayları aşağıda verilmiştir.

Erzurum Horosan Belediye Başkanlığı 3 kişi muhasebe yardımcı elemanı alımı başvuru şartları neler; MEB onaylı bilgisayar sertifikasına sahip olması, Muhasebe ve Bilgisayarlı Muhasebe sertifikasına sahip olması, Büro yönetimi ve asistanlığı sertifikasına sahip olması, Microsoft Office sertifikasına sahip ve iyi derecede kullanıyor olabilmesi gerekmektedir.

Horosan Belediyesi İŞKUR iş ilan 00005488818 numaralı ilana başvuruda bulunabilirsiniz.

Kırklareli Pehlivanköy Belediye Başkanlığı 6 beden işçisi alımı başvuru şartları neler; En az ilköğretim mezunu olması, askerlik hizmetini tamamlamış yada ertelemiş olması, Pehlivanköy ilçesinde ikamet ediyor etmesi, işini yapmasına engel her hangi bir sağlık probleminin bulunmaması gerekmektedir.

Pehlivanköy Belediyesi İŞKUR iş ilan 00005489288 numaralı ilana adaylar başvuruda bulunabilir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)