İŞKUR Üzerinden Belediye Başkanlıkları 25 Daimi İşçi Alımı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilanlar kapsamında Belediye Başkanlıklarında istihdam edilmek üzere farklı unvanlarda 25 daimi işçi alımı yayınlanmıştır. İlan kılavuzu ve detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 17.04.2020, 13:38 17.04.2020, 20:23
İŞKUR Üzerinden Belediye Başkanlıkları 25 Daimi İşçi Alımı

Kayseri Melikgazi Belediye Başkanlığı bünyesinde bulunan şirket İŞKUR üzerinden yayınladığı ilana göre 1 kişi oto bakım tamircisi, 1 kişi sondajcı ve 20 kişi ise beden işçisi olarak istihdam edileceği ilan edilmiştir. Başvurular başlamış olup son başvuru tarihi 18 Nisan 2020 tarihinde sona ereceği ilan edilmiştir.

Başvuru şartları neler; T.C vatandaşı olması, ilköğretim, lise ve dengi veya meslek lisesi bölümlerinden mezun olması, 20 ile 40 yaş aralığında erkek olması, SGK’dan emekli maaşı almıyor olması, en az 5 yıl deneyimi bulunmak, B-D-E ehliyete sahip olması ve belde içerisinde ikamet etmesi gerekmektedir. Diğer tüm detaylar için aşağıda ilan kılavuzunda yer almaktadır.

Melikgazi Belediyesi 22 daimi işçi ilan kılavuzunu inceleyiniz.

Manisa Saruhanlı Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere İŞKUR üzerinden yayınladığı ilana göre 1 kişi tır şoförü ve 2 kişi beden işçisi olarak alınacağı ilan edilmiştir. Başvuru başlamış olup son başvuru tarihi 21 Nisan 2020 tarihi olarak verilmiştir.

Tır Şoförü başvuru şartları neler; 18 yaşını doldurmuş, uygun ehliyete sahip olması, ilan kılavuzunda belirtilen ilçelerde ikamet ediyor olması, mahkumiyeti bulunmaması gerekmektedir.

Beden işçisi alımı başvuru şartları neler; T.C vatandaşı olması, 18 yaşından gün almış olması, belirtilen il ve ilçelerde ikamet ediyor olması, görevini yapmasına engel sağlık sorununun bulunmaması ve mahkumiyeti bulunması gerekmektedir.

Saruhanlı Belediyesi 3 daimi işçi alımı ilan kılavuzunu inceleyiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (4)
Seyma 1 yıl önce
Buradan iş takip edip başvurup girebilen var mi acaba diğer sitelere göre daha iyi ama azıcık halka inmediklerini düşünüyorum turkiyedeki herkes işsiz ve aç suanda
Ramazan bas 1 yıl önce
İse ihtiyaç im var zor durumdayim
Hamdin gezer 1 yıl önce
Evliyim kiraciyim 1 çocuğum var zor durumdayım iş istiyorum kirami veremeyecek durumdayım ne iş olursa yaparım
Muhammet özbaskıcı 1 yıl önce
Üç çocuk babasıyım işsizim devlet büyüklerimden bana yardımcı olmalarını istiyorum acil bir işe ihtiyacım var beden işçisi olur şöförlük olur ne olursa olsun evime ekmek getirmek istiyorum ne olur beni duyun..