İŞKUR Üzerinden 9 Şehre 38 Danışma Memuru Alımları

Türkiye İş Kurumu yayımladığı ilanlar ile 9 şehre 38 şehre en az ilköğretim mezunu danışma memuru personel alımı yapılacağı ilan edilmiştir. İŞKUR iş ilanlarında yayımlanan danışma ve denetçi memuru alımı yapılacaktır. Tüm detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 15.12.2019, 15:59 15.12.2019, 16:04
İŞKUR Üzerinden 9 Şehre 38 Danışma Memuru Alımları

Yayımlanan ilan kapsamında 9 şehirde 38 en az ilköğretim, lise, önlisans mezunları için danışma memuru alımı yapılmaktadır. Ön başvuru Türkiye İş Kurumu İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecek olup sonrasında işverenlerle iletişime geçip başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

Danışma memuru alımı için İŞKUR iş ilanları bölümünden ön başvurular yapılacak olup aşağıda resimli olarak nasıl giriş yapılacağınız verilmiştir.

Yukarıda danışma memuru alımı için İŞKUR iş ilanları bölümünden meslek bölümüne (Danışma Memuru) yazmanız durumunda iş ilanları kategorisinde sıralanacak olup ayrıntılı ve daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

İŞKUR iş ilanları danışma memuru alımı yapan şehirler: İstanbul, Ankara, Adana, Bursa, Tekirdağ, Kocaeli, Afyonkarahisar, Kırıkkale ve Konya illerinde olmak üzere toplamda 9 şehirde 38 danışma memuru alımı yapılacağı ilan edilmiştir.

İŞKUR iş ilanı danışma memur alımı için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)