İŞKUR Üzerinden 6 Şehirde En Az İlkokul 14 Bekçi Alımı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilanlar kapsamında en az ilkokul mezunu 6 şehirde istihdam edilmek üzere 14 bekçi alımı yapılmaktadır. Özel firmalarda bekçi alımı başvurusu için tüm detaylarıyla haberimiz ekinde…

Kamu Personeli Alımı 28.01.2020, 19:35
İŞKUR Üzerinden 6 Şehirde En Az İlkokul 14 Bekçi Alımı

Yayınlanan ilanlar kapsamında İŞKUR üzerinden firmalarda görevlendirilmek üzere 6 şehirde 14 bekçi alımı ilanı yayınlanmıştır. İlgili adayların başvuruları online olarak kabul edilmektedir. Başvuruda bulunacak adayları şartları ve detaylarıyla aşağıda verilmiştir.

Başvuru şartları neler; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 18 yaşını doldurmuş olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, en az ilkokul mezunu olması, İŞKUR’a kayıtlı olması, sosyal güvenlik kurumlarından emekli, malullük veya her hangi bir şekilde maaş almıyor olması gerekmektedir.

Başvuru şehirleri nereler; İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara, Şırnak, Gaziantep ve Kocaeli illerinde istihdam edilmek üzere toplam 6 şehirde 14 bekçi alımı yapılmaktadır.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar için aşağıda belirtilen linkin üzerine tıkladığınız anda İŞKUR bekçi alımı ilanına başvuruda bulunabilirsiniz.

İŞKUR iş ilanları bekçi alımı için Tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Murat zilkin 8 ay önce
Bekci olmak istiyom