İŞKUR Üzerinden 54 Güvenlik Görevlisi ve Hasta Bakım Personeli Alımı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilanlar kapsamında Celal Bayar Üniversitesinde istihdam edilmek üzere İŞKUR üzerinden 54 güvenlik görevlisi ve hasta bakım teknisyeni alımı yapılacağı duyuruldu. İlgilenen adaylar için başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 23.05.2020, 02:57 23.05.2020, 13:54
İŞKUR Üzerinden 54 Güvenlik Görevlisi ve Hasta Bakım Personeli Alımı

Yayınlanan ilan kapsamında daimi kadroda istihdam edilmek üzere Celal Bayar Üniversitesi 54 güvenlik görevlisi ve hasta bakım teknisyeni alımı yapılacağı İŞKUR üzerinden duyurularak başvuru şartları ile ilan kodları verilmiştir.

Genel Başvuru Şartları Neler; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Kamu haklarından mahrum bulunmaması, SGK kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük maaşı almıyor ve hak kazanmamış olması, Askerlikle hizmetini tamamlamış ve ilişiğinin bulunmaması, Anayasal düzene karşı suç işlememiş olması, Belirli suçlardan mahkumiyeti olmaması ve Manisa İli ve İlçe sınırları içerisinde ikamet edenler arasından başvurular kabul edilecektir.

Hasta Bakım Teknisyeni başvuru şartları neler; T.C vatandaşı olması, Ortaöğretim mezunlarından alım yapılacak, 18 ile 40 yaş aralığında olması, Hasta ve yaşlı hizmetleri alanının engelli bakımı, hasta bakım ve yaşlı bakımı bölümlerinden hemşire yardımcılığı, ebe yardımcılığı ve sağlık bakım teknisyenliği bölümlerinden mezun olanlar arasından alımlar gerçekleştirilecektir.

Güvenlik Görevlisi başvuru şartları neler; T.C vatandaşı olması, Kamu haklarından mahrum bulunmaması, En az lise en fazla lisans mezunu olması, Özel Güvenlik kimlik kartına sahip olması, Silahlı ve silahsız sertifikalara sahip olması, Erkeklerde 1.75 Bayanlarda 1.65 cm’den kısa boylu olmaması ve vardiyalı sistemde her hangi bir engelinin bulunmaması gerekmektedir.

Başvurular İŞKUR üzerinden başlamış olup 00005500367 ve 00005500089 numaralı ilan kodları ile 27 Mayıs 2020 tarihine kadar başvurularınızı online olarak yapabilirsiniz. Kura çekimi 5 Haziran 2020 tarihi saat 10:00 ile 11:00’ da Prof. Dr. Ümit Doğay Arınç Kültür Merkezinde yapılacağı ilan edilmiştir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Ahmet 10 ay önce
İşte bu ya alımlar herzaman yaş aralığı 18 40 veya 45 olmalı emeklilik yaşı zaten 65 özel sektör en fazla 45 e kadar çalıştırıyor sonra bu yaş gurubu ne yapsın ölsünmü