İŞKUR Üzerinden 51 Şehre Kamu ve Özel Sektör 6500 İşçi Alımı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilanlar kapsamında Nisan ayı içerisinde alımları yapılmak üzere 51 şehirde kamu ve özel sektörde istihdam edilmek üzere 6500 işçi alınacaktır. İşte tüm detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 06.04.2020, 01:51 06.04.2020, 22:38
İŞKUR Üzerinden 51 Şehre Kamu ve Özel Sektör 6500 İşçi Alımı

İŞKUR resmi web sitesi üzerinden yayınlanan ilanlar kılavuzunda vasıflı vasıfsız, bay-bayan ve deniyim sahibi veya ilk defa çalışacak adayların başvuruları kabul edileceği ilan edilmiştir. Başvuruda bulunacak adaylar ilanlar kısmına girdiği zaman özel şartları taşıyor olması gerekmektedir.

Dünyayı etkisi altına alan Coronavirüs salgını dolayısıyla birçok işyerinin kapalı olduğu bu dönemde Nisan ayı içerisinde iş arayanlar için kaçırılmayacak fırsat yakalanmıştır. Adayların ilanları detaylı şekilde inceleyip başvuru şartlarını ve İl/İlçeleri ve ilan numaralarını not alıp şahsi şifrenizle başvurularınızı yapabilirsiniz.

İŞKUR yayınladığı yüzlerce ilan ile özel sektörde temizlik personeli alımı başta olmak üzere, büro görevlisi, depo memuru, inşaat, mühendis, şoför vasıflı ve vasıfsız işçi alımı yapılmaktadır. Bunun yanı sıra kamu kurumlarında da istihdam edilmek üzere personeller alınacaktır.

Başvurular nasıl yapılacak; okuryazar, ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunları arasından başvurular online olarak İŞKUR e-şubeden internet üzerinden yapılacağı ilan edilmiştir.

Alım şehirleri nereler; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Gaziantep, Balıkesir, Manisa, Malatya, Kocaeli, Bursa, Eskişehir, Kayseri, Kırklareli, Kahramanmaraş, Bingöl, Şanlıurfa, Aksaray, Bolu, Karaman, Burdur, Konya, Trabzon, Denizli, Rize, Kars, Sinop, Karabük, Çankırı, Uşak, Kırşehir, Kocaeli, Sakarya, Tekirdağ, Adana, Zonguldak, Afyonkarahisar, Yalova, Tunceli, Muğla, Bolu ve Yozgat illeri olmak üzere bir çok ilde toplamda 51 şehirde 6500 işçi alımı yapılacağı ilan edilmiştir.

Kamu kurumları için personel alımı ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Temizlik personeli alımı kamu ve özel ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Beden işçisi alımı ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (3)
Emine kuruoglu 1 yıl önce
Eşim için iş varmı şoförlük için
Turgay 1 yıl önce
Temizlik personel yim iş arıyorum yardımcı olunursanız sevinirim saygılar
Turgay antik 1 yıl önce
Nerdenmüracay edecez saygılar