İŞKUR Üzerinden 45 Şehre 750 Personel Alımı

Türkiye İş Kurumu tarafından yayınlanan ilanlar kapsamında 45 şehre 750 güvenlik görevlisi, büro memuru personeli alımı yapılmaktadır. İŞKUR iş ilanları başvuruları için resimli anlatım verilmiş olup detayları için aşağıda…

Kamu Personeli Alımı 08.01.2020, 12:00 08.01.2020, 15:02
İŞKUR Üzerinden 45 Şehre 750 Personel Alımı

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlar çerçevesinde kurumlara ve özel firmalara istihdam edilmek üzere güvenlik görevlisi alımı ve büro memuru alımı yapılacağı ilan edilmiştir. İlan edilen personel sayısı ise 45 şehirde 750 kişi istihdam edileceği duyuruldu. İlgili adayların başvuruları açık olup başvuruda bulunmak isteyenler için aşağıda linkler verilmiş olup direk başvuruda buluna bilirsiniz.

Alım yapacak şehirler; İstanbul, Ankara, Tekirdağ, Gaziantep, Mersin, Edirne, Kocaeli, Antalya, Bursa, Karaman, Osmaniye, İzmir, Bartın, Sakarya, Çanakkale, Erzurum, Hatay, Samsun, Burdur, Tokat, Ordu, Manisa, Aydın, Yozgat, Manisa, Bilecik, Balıkesir, Diyarbakır, Kocaeli/Sakarya, Çorum, Düzce, Konya, Denizli, Zonguldak, Kahramanmaraş, Afyonkarahisar, Yalova, Sivas, Aksaray, Adana, Kayseri ve Bursa şehirlerinde istihdam edilmek üzere güvenlik görevlisi ve büro memuru alınacağı duyuruldu.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar için resimli olarak anlatımlar mevcut olup yukarıda İŞKUR girişi yaptıktan sonra aşağıda açık iş ilanları bölümünde MESLEK yerine Büro Memuru (Genel) yazmanız halinde ilgili ilanlara ulaşabilir ve ilanlara giriş yaparak başvurularınız tamamlaya bilirsiniz. Güvenlik görevlisi alımı için ise Güvenlik Görevlisi yazmanız halinde başvuruda bulunabilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)