İŞKUR Üzerinden 40 şehre 450 Büro Memuru Alımı

Türkiye İş Kurumu tarafından yayınlanan ilan kapsamında kamu ve özel sektörde istihdam edilmek üzere en az ilkokul mezunu 40 şehirde 450 büro memuru alımları yapılmaktadır. İlgilenen adayların başvuruları devam etmekte detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 14.01.2020, 10:13 21.01.2020, 10:38
İŞKUR Üzerinden 40 şehre 450 Büro Memuru Alımı

İŞKUR iş ilanları ile iş arayanlar için kaçırılmayacak fırsat niteliğinde İŞKUR üzerinden kamu ve özel firmalarda istihdam edilmek üzere 40 şehre 450 büro memuru alımı yapılmaktadır. Başvuruda bulunacak adayların en az ilkokul mezunu olması 18 yaşından gün almış olması gerekmektedir. Şehir isimleri sayfanın en altında tek tek verilmiştir.

Başvuru için İŞKUR iş ilanlarından giriş yaptıktan sonra aşağıda resimli olarak İŞKUR girişi bulunmakta olup sırasıyla izlemeniz halinde başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

Yukarıda resimde görüldüğü üzere İŞKUR e-şube girişi yaptıktan sonra aşağıdaki resimde görüldüğü üzere meslek yerine Büro Memuru (Genel) yazmanız halinde önünüze tüm büro memuru alımı yapan firmalar görünecek olup online olarak başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. Alım şehirleri aşağıda tek tek yazılmış olup ilgilenen adayların ilgili ilana başvuru şartlarına haiz olması durumunda başvurularını tamamlayabilirsiniz.

Büro memuru alım şehirleri; Tekirdağ, İstanbul, Tokat, Hatay, İstanbul, Ankara, Sakarya, İzmir, Manisa, Antalya, Ordu, Kocaeli, Kütahya, Aydın, Adana, Gaziantep, Yozgat, Bilecik, Balıkesir, Çanakkale, Diyarbakır, Samsun, Sakarya, Konya, Edirne, Çorum, Bursa, Denizli, Zonguldak,  Kahramanmaraş, Mersin, Afyonkarahisar, Niğde, Sivas, Bartın, Trabzon, Sinop, Nevşehir, Amasya ve Kayseri şehirlerinde istihdam edilmek üzere 450 büro memuru alımı yapılmaktadır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Önlisans mezunu 1 yıl önce
Doğuda ki iller gene yok .