İŞKUR Üzerinden 4 Şehirde Huzurevleri 19 Personel Alıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilanlar kapsamında 4 şehirde huzurevlerinde istihdam edilmek üzere en az ilköğretim mezunları arasından farklı unvanlarda 19 personel alıyor. Başvurular başlamış olup detayları haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 26.02.2020, 18:18
İŞKUR Üzerinden 4 Şehirde Huzurevleri 19 Personel Alıyor

Huzurevlerinde istihdam edilmek üzere en az ilköğretim mezunları arasından 9 unvanda 4 şehirde istihdam edilmek üzere 19 personel alımı yapılmaktadır. Başvuru şartları, unvanlar ve detaylar aşağıda verilmiştir.

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlar kapsamında huzurevlerinde istihdam edilmek üzere 4 şehirde Hemşire, Acil Tıp Teknisyeni, Sosyal Hizmet Uzmanı, Hasta ve Yaşlı Bakım personeli, Ziraat Mühendisi, Aşçı, Bahçıvan, Kamyon şoförü ile temizlik personeli alımı yapılmaktadır.

Alım şehirleri; İzmir, Antalya, Aydın ve Ankara olmak üzere 4 şehirde alımlar yapılmaktadır. İlgilenen adaylar için İŞKUR resmi web sayfası üzerinden alınan resim aşağıda verilmiş olup başvuruda bulunabilirsiniz.

Adaylarda aranan şartlar neler; T.C vatandaşı olması, En az ilköğretim mezunu olması, Askerlik hizmetini tamamlamış olması, Vardiyalı çalışabilen ve kamu haklarından mahrum bulunmayan adaylar arasından başvurular kabul edilmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Zinet Gövez 1 yıl önce
Ben bir şehit kızıyım bana bir iş verin