İŞKUR Üzerinden 380 Sürekli İşçi Alımı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilanlara göre 380 sürekli işçi alımı yapılmaktadır. Alınacak sürekli işçiler teknisyen ve hemşire olarak özel firmalara yerleştirileceklerdir. İlgili adaylar için başvuru ekranı haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 22.12.2019, 01:06
İŞKUR Üzerinden 380 Sürekli İşçi Alımı

Yayımlanan ilanlara göre şehirlere İŞKUR üzerinden özel firmalarda istihdam edilmek üzere 380 teknisyen ve hemşire alımı yapılacağı ilan edilmiş olup başvurular devam etmektedir. İlgilenen adaylar için başvuru ekranı haberimiz devamında tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz. İŞKUR iş ilanına başvuru için aşağıda resimde gösterildiği şekilde giriş yapmanız gerekmektedir.

İlgili adayların başvuru tarihleri: Teknisyen ve Hemşire alımlarında başvuru tarihleri arasında farklılık göstermekte olup ilgilenen adaylar için başvurular açıktır. Başvuruda bulunacak adaylar aşağıda başvuru linkini açıp ilanların tarihleri ve başvuru şartlarını inceleyebilir.

Yukarıdaki resimde gösterildiği şekilde giriş yaptıktan sonra aşağıdaki resimde iş başvurusu için ilan numarası veya ilan kodunu kopyala yapıştır yöntemiyle başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

Kadro dağılımları: Birçok ilan yayımlanmış olup 270 elektrik teknisyeni ve 110 kişi ise hemşire olarak alınacaktır. Toplamda 380 sürekli işçi alımı yapılacak olup başvuru ekranında görebileceksiniz.

Başvuru şartları neler: Elektrik teknisyeni için Meslek liselerinin elektronik ve elektrik bölümlerinden mezun olması gerekmektedir. Hemşire alımı için ise lise, önlisans ve lisans mezunlarından alımlar yapılacağı ilan edilmiştir.

Elektrik teknisyeni alımı için başvuru ekranını tıklayınız.

Hemşire alımı için başvuru ekranını tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Özel 1 yıl önce
Allah aşkına birazda paremetik alın artık lanet olsun böyle adalete biz boşunamı okuduk
Şerafettin akıncı 1 yıl önce
Merhaba ben baş vurdum iskura hemsrire yardımcılığı için kolej mezunuyum.ismim Şerafettin akıncı yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler