İŞKUR Üzerinden 35 Şehre Kamu ve Özel 560 Büro Memuru Alımı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilanlar kapsamında yayınlanan ilanlar kapsamında kamu ve özel firmalarda istihdam edilmek üzere en az ilkokul mezunu 35 şehre 560 büro memuru alımı yapılacaktır. İşte tüm detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 04.02.2020, 01:50 04.02.2020, 01:48
İŞKUR Üzerinden 35 Şehre Kamu ve Özel 560 Büro Memuru Alımı

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlar kapsamında kamu ve özel firmalarda istihdam edilmek üzere 35 şehirde en az ilkokul mezunu KPSS şartı aranmaksızın ilköğretim, lise ve önlisans mezunları arasından 560 büro memuru alımı yapılacağı ilan edilmiştir.

İŞKUR iş ilanları kategorisinde yayınlanan ilanlar kapsamında KPSS şartı aranmaksızın 560 büro memuru alımına engelli adaylarında başvuruları kabul edilecektir. Başvuruda bulunacak adaylar İŞKUR’a kayıtlı olması gerekmektedir. Ayrıca başvuruda bulunacak adaylar aşağıda link verilmiş olup ön başvurularınızı ve tüm detaylarıyla incelemek için İŞKUR e-şube girişi yaparak ilanların detaylarını inceleyebilirsiniz.

Adayların iş başvurusu için İŞKUR üzerinden online olarak yapabilirsiniz. Engelli adayların başvuruları için ise ENGELLİ kayıtlı olanlar ön başvurularını online olarak yapabilir.

İŞKUR iş ilanları büro memuru alımı için Tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)