İŞKUR Üzerinden 35 Hemşire ve 1 Ambulans Şoförü Alımı

Türkiye İş Kurumu 8 Ağustos 2019 tarihinde yayımlamış olduğu ilanlara göre 18 şehre 35 hemşire ve 1 ambulans şoförü alımı yapılmaktadır. Alınacak personellere ilişkin detaylar haberimiz ekinde…

Kamu Personeli Alımı 08.08.2019, 14:34 17.08.2019, 23:19
İŞKUR Üzerinden 35 Hemşire ve 1 Ambulans Şoförü Alımı

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan 8 Ağustos 2019 ilanıyla 18 şehre 35 hemşire ve 1 ambulans şoförü alınacağı duyuruldu. Alınacak personeller hangi illerde istihdam edileceklerdir. Hemşire ve Ambulans şoför alımı için şartlar neler son başvuru tarihi ve detaylar haberimiz devamında verilmiştir.

Hemşire ve Ambulans şoförü istihdam edilecek şehirler nereler; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Balıkesir, Antalya, Mersin, Sakarya, Kocaeli, Konya, Denizli, Aydın, Erzurum, Isparta, Hatay, Ordu ve Çanakkale illerine 35 hemşire ve 1 ambulans şoför istihdamı yapılacaktır.

Son başvuru tarihi 19 Ağustos 2019 tarihinde son bulacak olup ilgili adayların İŞKUR kaydının bulunması ve aşağıdaki şartlara haiz olması gerekmektedir.

Başvuru şartları neler;  Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, İŞKUR kaydı olması, İletişim becerisi yüksek, Aktif ve Dinamik olması, Tercihen genç emekli olması, Disiplinli olması, En az lise veya önlisans mezunu olması, İşine engel teşkil edecek sağlık sorunun bulunmaması, 6 aydan fazla mahkumiyeti bulunmaması, Yüz kızartıcı suçunun olmaması ve kamu haklarından mahrum olmayan adaylar aşağıdaki başvuru linki ile başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

İŞKUR 18 şehre 35 hemşire alımı detayı ve başvuru için tıklayınız.

İŞKUR 1 ambulans şoförü alımı detayı ve başvurusu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Berkay alıcı 1 yıl önce
Elektrik elektronik teknisyeni yım kamuda mesleğime uygun veya diğer kadrolarda çalışma k istiyorum.Allah aşkına bana iş verin lütfen.
Osman cam 3 ay önce
B ehliyetli şoförüm iş ariyom