İŞKUR Üzerinden 3 Unvanda KPSS’siz 80 Kamu Personeli Alıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilan kapsamında üniversitede istihdam edilmek üzere 3 unvanda 80 kamu personeli alıyor. Başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 01.06.2020, 20:35
İŞKUR Üzerinden 3 Unvanda KPSS’siz 80 Kamu Personeli Alıyor

Yayınlanan ilan kapsamında kamu kurum ve kuruluşlarının hızla devam eden kamu personeli alımlarına bir yenisi daha eklendi. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana göre 3 unvanda 80 kamu işçisi alımı ilanı yayınlanmıştır. İlgilenen adaylar için başvuru şartları ile ilan takip numaraları aşağıda verilmiştir.

Yozgat Bozok Üniversitesi yayınladığı ilan ile güvenlik görevlisi, hasta ve yaşlı bakım elemanı ve temizlik personeli 80 kamu personeli alımı yapılacağı ilan edilmiştir. İlgilenen adayların başvuruları online olarak yapılacağı duyurulmuştur.

Başvuru şartları neler; Bozok Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığına İŞKUR üzerinden online başvuru işlemlerini yapmalıdırlar. Ayrıca adaylar İŞKUR üzerinden başvurularını aşağıda verilen ilan numaralarını temin etmeleri gerekmektedir.

Temizlik görevlisi alımı başvurusu; En az lise mezunu olması, 18 ile 35 yaş aralığında olması gerekmektedir. İŞKUR ilan 00005509229 numaralı ilana başvuruda bulunabilirisiniz.

Güvenlik görevlisi alımı başvurusu; En az lise mezunu olması, Bay ve Bayan olması, 18 ile 35 yaş aralığında olması, güvenlik görevlisi sertifikalarına sahip olması, erkeklerde 1.70 bayanlarda 1.60 cm kısa boylu olunmaması ve kilo boy orantısı 10’az veya fazla olmaması şartları aranmaktadır.

Hasta ve Yaşlı Bakım elemanı alımı başvurusu; Hasta ve yaşlı hizmetleri alının engelli bakımı, hasta ve yaşlı bakımı sağlık hizmetlerinin hemşire yardımcılığı, ebe yardımcılığı, sağlık bakım teknisyenliği, 36 yaşından gün almamış olma şartları aranmaktadır.

Adayların başvuruları e-devlet veya ALO 170 üzerinden 5 Haziran 2020 tarihine kadar yapmaları gerekmekledir. Kura çekimi 15 Haziran 2020 tarihi saat 14.00’da Üniversitenin Erdoğan Akdağ kampüsünde yapılacağı ilan edilmiştir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (3)
Leyla 1 yıl önce
Issizim ihtiyac sahibiyim
Onur 1 yıl önce
Issizim .39 yasindayim.canakkalede ikamet ediyorum.tel nom:05432719824
Uğur bozkurt 1 yıl önce
40 yaşmüstü insanları öldürün de kurtulun bari sanki yıllarca iş fırsatı verdiniz de biz çalışmadık bunun hesabini illa ki sandıkta sorulur