İŞKUR üzerinden 3 Şehirde! Yurt Yönetim Memuru Alımı

Yayımlanan ilana göre Türkiye İş Kurumu üzerinden öğrenci yurtlarında istihdam edilmek üzere 3 şehre yurt yönetim memuru alımı yapılacağı duyurulmuştur. İlgili adaylar için başvuru şartları ve ilan numaraları ile başvuru linki haberimiz…

Kamu Personeli Alımı 18.12.2019, 14:06
İŞKUR üzerinden 3 Şehirde! Yurt Yönetim Memuru Alımı

Türkiye İş Kurumu tarafından yayınlanan ilan kapsamında öğrenci yurtlarında görevlendirilmek üzere 3 şehirde yurt yönetim memuru alımı yapılmaktadır. İlgili adayların başvuru şartları ve tarihleri haberimiz devamında verilmiş olup başvuru şartlarına haiz adaylar İŞKUR üzerinden online olarak başvurularını yapabilir.

Yurt yönetim memuru alımı ilanı veren şehirler; İstanbul, Yalova ve Çanakkale illerinde istihdam edilecek olup başvuru şekli aşağıda resimli olarak verilmiştir. İlgili adaylar öncelik olarak e-devlet şifresi ile giriş yaptıktan sonra İŞKUR e-şubeden site üzerinden başvurularını tamamlayacaktır.

Yukarıda resimde görüldüğü gibi giriş yapıldıktan sonra aşağıda resimli olarak açık iş ilanları bölümünden İŞKUR iş ilanları bölümünden veya meslek yazılıp arattırmanız halinde yurt yönetim memuru alımı iş ilanına başvurunuzu tamamlaya bilirisiniz.

Başvuru şartları arasında:  Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, lisans mezunu olması, bilgisayarı iyi derecede kullanıyor olması ve 40 yaş üstü olmaması gerekmektedir. Başvuruda bulunmak için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@