İŞKUR üzerinden 3 Şehirde 6 Özel Güvenlik Personel Alımı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilan kapsamında 3 şehirde özel şirketlerde 6 Özel Güvenlik ve Meslek Elemanı alımı için en az okuryazar en fazla doktora mezunları arasından başvurular kabul edilecektir. Başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 06.05.2020, 01:26 06.05.2020, 01:53
İŞKUR üzerinden 3 Şehirde 6 Özel Güvenlik Personel Alımı

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlar çerçevesinde istihdam edilmek üzere Özel Güvenlik ve Meslek Elemanı alımı ilanı verilmiştir. İlgilenen adayların başvuru şartları ve detayları aşağıda verilmiştir.

Alım şehirleri neler; İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere 3 şehirde istihdam edilmek üzere 6 Özel Güvenlik ve Koruma Meslek Elemanı alımına en az okuryazar en fazla doktora mezunları arasından başvurular kabul edilecektir.

İŞKUR resmi web sitesi üzerinden yayınlanan Özel güvenlik ve koruma meslek elemanı alımı için son başvuru tarihi ve İŞKUR iş ilan numaraları aşağıda resimli olarak verilmiştir.

Başvuru için şahsi şifrenizle e-devlet üzerinden veya İŞKUR İl/ilçe Müdürlükleri vasıtasıyla iş ilan numaralarını yanınıza not alarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)