İŞKUR Üzerinden 22 Şehirde 418 Güvenlik Görevlisi Alıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilanlar kapsamında firmalarda istihdam edilmek üzere 22 şehre en az ilköğretim mezunları arasından bay bayan 418 güvenlik görevlisi alımı yapılmaktadır. İşte tüm detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 25.02.2020, 20:08
İŞKUR Üzerinden 22 Şehirde 418 Güvenlik Görevlisi Alıyor

Güvenlik görevlisi alımı İŞKUR iş ilanları üzerinden yayınlanmış olup başvuruları devam eden özel güvenlik görevlisi alımı için ilgili adayların başvuru yapmaları için İŞKUR kaydının olması ve özel güvenlik kimlik kartına sahip olunması gerekmektedir.

Genel başvuru şartları neler; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, işine engel sağlık probleminin bulunmaması, Valiliklerce verilen özel kimlik kartına sahip olması, en az ilköğretim mezunu bay ve bayan adaylar arasından alımlar gerçekleştirilmektedir.

Güvenlik görevlisi alım şehirleri; İstanbul, Ankara, İzmir, Muğla, Bilecik, Eskişehir, Kocaeli, Antalya, Manisa. Tekirdağ, Ülke Geneli (İzmir), Bursa, Aydın, Balıkesir, Burdur,  Muş, Denizli, Manisa, Konya. Kırıkkale, Zonguldak ve Samsun illerinde istihdam edilmek üzere 418 güvenlik görevlisi alımı yapılmaktadır.

İŞKUR iş ilanlarında yayınlanan güvenlik görevlisi alımı için İŞKUR e-şube üzerinden veya İŞKUR İl/İlçe Müdürlükleri aracılığıyla şahsen başvurunuzu yapabilirsiniz. Yukarıda ve aşağıda verilen resimler İŞKUR resmi web sitesi üzerinden alınmış olup güvenlik görevlisi alımı için başvurunuzu online olarak yapınız.

Yukarıda yayınlanan ilanların devamına ise İŞKUR iş ilanları bölümünden meslek yerine (güvenlik görevlisi) yazdığınız takdirde ulaşabilir ve güvenlik görevlisi iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (6)
Aynur 1 yıl önce
Elazığ B ehliyet mevcut silahsız guvenlik yas 32 ama elazigda hic bi alim yok
Tuğba 1 yıl önce
Çanakkale ye güvenlik Görevlisi alımı olucak mı acaba?
Yasin akdağ 1 yıl önce
Ilköğretim yaş 32 ehliyet e sınıfı src piskoteknik dijital ehliyet var şanlıurfa bozova merkes
Saim Gundogdu 1 yıl önce
Corumda alim yok özellesen seker fab magduruyum Koruma gvenlik onlisabs mznyum TYpnokula bile giremedim hic bir gelirim olmadigi halde.yaaim 43 nitelikli eleman olmama ragmen
Cahit GÖKMEN 1 yıl önce
Benimde özel güvenlik kimlik kartım var muş ta alım olacakmı
Ömer ortatepe 1 yıl önce
Tokat icin özel Güvenlik iş ilanlariniz varmi