İŞKUR Üzerinden 150 TYP Alımları! Başvurular Başladı

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan 2020 TYP başvuruları başlamıştır. İlk TYP alımları Belediye Başkanlıkları ve Milli Eğitim Bakanlığı uhdesinde gerçekleşmekte olup çevre temizlik ve bakım onarım 150 personel alımı yapılacağı ilan edilmiştir. İşte tüm detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 18.12.2019, 09:38
İŞKUR Üzerinden 150 TYP Alımları! Başvurular Başladı

Yayımlanan 2020 TYP başvuruları Türkiye İş Kurumu üzerinden alınmaya başlayarak istihdam edilecek kurumlar ise Belediyeler ve MEB olarak ilan yayımlanmıştır. Başvuruları başlayan iş ilanına çevre temizlik ve bakım onarım 150 personel alımı yapılacağı duyurulmuştur.

Öncelik aşağıda iş başvurusu ilanına başvuruda bulunmak için yukarıda İŞKUR üzerinden girişlerin yapılması gerekmektedir.

Yukarıda görüldüğü üzere 2 şehre İŞKUR üzerinden Toplum Yararına Programlar çerçevesinde TYP personeli alımı yapılacaktır. Başvuru tarihi 20-21 Aralık 2019 tarihine kadar bitecek olup ilgili adayların başvuruları için İŞKUR web sitesi üzerinden online veya Türkiye İş Kurumu Müdürlüklerinden şahsen kabul edileceği ilan edilmiştir. Adayların başvuru tarihlerini kaçırmamaları gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)