İŞKUR Üzerinden 150 Hasta Yaşlı Elemanı ve Hizmetli Alımı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilanlar kapsamında hastanelere 150 hasta yaşlı ve bakım elamanı ile hizmetli alımı yapılacağı ilan edilmiştir. İlgili adayların başvuruları ve detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 06.01.2020, 00:35
İŞKUR Üzerinden 150 Hasta Yaşlı Elemanı ve Hizmetli Alımı

Hastanelere 150 hasta yaşlı ve bakım elamanının yanı sıra hizmetli alımı yapılacağı Türkiye İş Kurumu üzerinden yapılacak olup başvuruda bulunmak isteyen adayların en az ilköğretim mezunu olması ve ön başvuruların İŞKUR üzerinden yapılacağı duyurulmuştur.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar; İŞKUR e-şubeden giriş yaparak açık iş ilanları bölümünden meslek gurubunu veya iş ilan numarasını aratarak başvuru detayının yanı sıra ön başvurularını yapabilirler. Ayrıca ilgili adaylar genel ve özel başvuru şartlarını görebilir, şartlara haiz olması durumunda başvurularını tamamlayabilirler. Resimli olarak başvurular nasıl yapılır, aşağıda verilmiştir.

Genel başvuru şartları neler; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, ilgili ilanın öğrenim şartlarını taşıyor olması, 18 yaşından gün almış olması, Anayasal düzene karşı suç işlememiş olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması ve diğer şartları taşıyan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı başvurusu için tıklayınız.

Hastanelerde Hizmetli olmak için başvuruyu tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)