İŞKUR Üzerinden 15 Şehre 300 Güvenlik Görevlisi Alımı

Türkiye İş Kurumu tarafından yayınlanan ilanlar çerçevesinde en az ilköğretim mezunu bay ve bayan adaylar arasından silahlı ve silahsız olmak üzere 15 şehre 300 güvenlik görevlisi alımı yapılmakta. İlgili adayların başvuruları ve şartları haberimiz detayında…

Kamu Personeli Alımı 07.01.2020, 00:46
İŞKUR Üzerinden 15 Şehre 300 Güvenlik Görevlisi Alımı

İŞKUR iş ilanlarında yayınlanan ilanlar kapsamında en az ilköğretim mezunu bay bayan adaylar arasında en az ilköğretim mezunu silahlı silahsız 15 şehre 300 güvenlik görevlisi alımı yapılmaktadır. Başvuruda bulunmak isteyen adayların başvuru şartları ve detayları resimli olarak anlatılmıştır.

Yayınlanan ilanlar kapsamında bay bayan güvenlik görevlisi alımı KPSS şartı aranmaksızın 15 şehirde 300 güvenlik görevlisi alımı yapılıyor. İlgilenen adaylar için başvurularını hemen yapabilirler. Ayrıca aşağıda resimli olarak anlatılmış olup ilana başvurularınızı yapabilirsiniz.

Genel başvuru şartları neler; Türkiye Cumhuriyeti vatandaş olması, 18 yaşından gün almış olması, kamera sisteminde deneyim sahibi olması, görevini yaparken sağlık koşullarının elverişli olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, vardiyalı sistemde çalışması ve en az ilköğretim mezunu bay bayan adaylar arasından başvurular kabul edilmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (5)
Mehmett 1 yıl önce
Devletimizinde bunları duymak çok güzel
Saim Gundogdu 1 yıl önce
Özellesen seker fab magduruyum 9 yilimi verdim yaşim 43 koruma Guvenlik onlisans mznuum 3 yuksek onur brlgem var ne kamu nr ozel işe aliyor yaş sarti koymayin lutfen iki okuyân cocugum vâr.
eşref akbaş 1 yıl önce
alımlar hangi şehirlerde olacak
Necati ocadan 1 yıl önce
Çalışmak isterim bu işte daha önce bodrumda çalıştım ordu ünyede oturuyorum. Hangi şehirde alım var.
FİLİZ TÜRKOĞLU 1 yıl önce
Ben ev hanimiyim 36 yım hangi şehirler