İŞKUR Üzerinden 1.250 İşçi Alımı! Başvuruları Açık

Yayımlanan ilanlara göre Türkiye İş Kurumu üzerinden daimi ve geçici olarak farklı sektörlerde istihdam edilmek üzere 1.250 işçi alımı yapılmaktadır. Alınacaklar muhasebeci ve büro memuru olarak istihdam edileceklerdir. İşte tüm detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 25.11.2019, 00:17
İŞKUR Üzerinden 1.250 İşçi Alımı! Başvuruları Açık

Türkiye İş Kurumu açık iş ilanlarında farklı pozisyonlarda özel kurum ve firmalarda istihdam edilmek üzere 1.250 muhasebeci ve büro memuru alımı yapılmaktadır. İlgili adaylar için başvurular başlamış olup başvurularınızı online olarak tamamlayabilirsiniz.

Yayımlanan İŞKUR açık iş ilanlarında 200 muhasebeci 600 ön muhasebeci ve 450 büro memuru alınacağı ilan edilmiş olup toplamda 1.250 işçi alımı yapılmaktadır. Başvurular 25 Kasım 2019 açık güncel iş ilanlarında yer almakta olup anında başvurunuzu yapabilirsiniz.

Başvurular online; Alımı yapılacak her ilan için başvuruların online alınması işçi adaylarını sevindirdi. Başvuru yapacak adaylar İŞKUR e-şube üzerinden siteye giriş yaparak açık iş ilanlarını bulundukları illere göre sıralayıp kendilerine uygun olan ilanlara kolayca başvuruda bulunabilir.

Siteye giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan online işlemler kısmından açık iş ilanlarını listeleyip arama bölümündeki meslek kısmına kendisine uygun olacak şekilde Ön Muhasebeci, Büro Memuru Genel ya da Muhasebeci yazıp aratarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Başvuru şartları neler; Yayımlanan her ilan için başvuru şartları değişebilmektedir. Ancak genel başvuru şartlarına bakıldığında ön muhasebeci alımı için genelde lise mezunu adaylar tercih edilirken büro memuru alımına lise ve lisans mezunu öğrencilerin tercih edildiği ilan sayısı fazladır.

Muhasebeci alımına ise başvuru yapacak adayların da genelde ortaöğretim lise mezunu olması beklenmektedir. Yayımlanan ilanlarda engelli işçi alımı da mevcuttur. Bunun için ilan arama bölümünden kişisel durumu engelli yaparak arama yapabilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Şener Yıldız 1 yıl önce
İşkur da deneyimli elemanim 3 4 sene çalıştım
Uğur erkalan 1 yıl önce
Mukemmel bir sistem