İŞKUR Üzerinden 11 Şehre 15 Bekçi Alımı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilanlar kapsamında 11 şehre 15 bekçi alımı yapılmaktadır. Özel firmaların İŞKUR üzerinden yayınladığı bekçi alımı şartları ve detayları haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 10.01.2020, 16:00 21.01.2020, 10:37
İŞKUR Üzerinden 11 Şehre 15 Bekçi Alımı

Yayınlanan ilanlar kapsamında Türkiye İş Kurumu üzerinden özel firmalarda istihdam edilmek üzere 11 şehre 15 bekçi alımı yapılacağı duyurulmuş olup başvuruda bulunacak adayların başvuru şartları ve tarihler aşağıda verilmiştir.

Özel firmalarda bekçi alımı yapan şehirler; İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Kocaeli, Gaziantep, Manisa, Yozgat ve Kırşehir (ülke genelinde başvurular) illerinde başvuruları devam etmekte olup başvuru yapmak isteyen adayların başvurularını geciktirmeden yapmaları gerekmektedir.

Bekçi alımı ilana başvuru nasıl yapılmalı; İŞKUR üzerinden giriş yaptıktan sonra aşağıda resimli gösterimi verilmiştir. Sonra İŞKUR e-şube girişinden meslek alanına Bekçi yazmanız halinde (başvuruları açık bekçi alımlarına) ulaşabilirsiniz.

Genel başvuru şartları neler; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, en az okur yazar olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması ve ilgili firmaların tercih ve şartlarını taşıyor olması gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)