İşkur Üzerinde 30 Bin Açık İş İlanı Bulunuyor

Korona virüs nedeniyle işinden ayrılan kişiler İşkur üzerinden yayınlanan 30 bin açık iş ilanını incelemelidir.

Kamu Personeli Alımı 03.04.2020, 22:15
İşkur Üzerinde 30 Bin Açık İş İlanı Bulunuyor

Aktif İlanlar

Korona virüsle mücadele ettiğimiz şu günlerde üretim sektörü de çok etkilendi ve maalesef ki çok sayıda işten çıkarmalar yaşanıyor. Hiçbir malvarlığı ya da geliri olmayan, sadece aldığı maaşla geçimini sağlayan kişiler işsizlik korona virüsle hemen hemen aynı risk anlamına geliyor. Bu nedenle evde oturmak lüks, çalışmak ise en büyük ihtiyaç haline geliyor.

İşini kaybeden ve yeni iş arayan kişiler için İşkur ilanları bir fırsat sunuyor. Şu anda İşkur açık iş ilanları arasında 30 bini aşkın ilan bulunuyor. Kamu işçisi ya da özel sektör işçisi olmak için pek çok çeşitli pozisyonda ilan mevcuttur. Kadın ya da erkek, deneyimli ya da deneyimsiz adaylar bu ilanlara başvurabilecektir.

Adaylar kendi meslekleri ve yaşadıkları yerleri baz alarak uygun ilanları görüntüleyebilecektir. Her bir pozisyon için ayrı ayrı başvuru şartları ilan edilmiştir. Bu şartları sağlayan kişiler elektronik ortamda başvuru yapabilecektir. Başvuru şartları ve süresi gözetilerek başvuru yapılması halinde kabul edilme şansları olacaktır.

İşkur üzerinde yayınlanan ilanlarda hem kalifiye işçi hem de beden işçisi gibi işçi alımları mevcuttur. Bu sayede herkes kendi eğitim durumu, deneyimi ve mesleğine uygun mesleği bulabilecektir. Adaylar İşkur’a kayıtlı işsiz olarak açık ilanları incelemelidir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Savaş salman 12 ay önce
Nine hatun mah 175sok no22/b esenler ucyuzlu