İŞKUR TYP Personel Alımları Başladı! Kamu Kurumları

İŞKUR TYP kapsamlı personel alımı bugün 2 kamu kurumunda istihdam edilmek üzere İl Sağlık Müdürlüğü, İl Özel İdare Müdürlüğüne alım için ilana çıkılmıştır. TYP kapsamlı personel alımı şartlar ve ilan numaraları haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 13.09.2019, 10:04 15.09.2019, 09:56
İŞKUR TYP Personel Alımları Başladı! Kamu Kurumları

İŞKUR (Türkiye İş Kurumu) tarafından yayımlanan 13 Eylül 2019 tarihli TYP (Toplum Yararına Programlar) çerçevesinde İl Sağlık Müdürlüğü ve İl Özel İdare Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere kamu personeli alımı yapılmaktadır. Alım yapılacak şehirler İzmir ve Burdur olarak ilan edilmiştir.

Burdur İl Özel İdaresinde istihdam edilmek üzere yayımlanan ilan ile 5 personel alımı yapılacak olup 14 Eylül 2019 tarihi mesai bitimine kadar ilana başvuruda bulunabilirsiniz. İŞKUR TYP ilan 0000284108 numaraya ilgili adayların başvuruları kabul edilmektedir.

İzmir Konak İl Sağlık Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere yayımlanan ilan ile 5 personel alımı yapılmaktadır. Başvurular başlamış olup 17 Eylül 2019 tarihi mesai bitimine kadar sürmektedir. İŞKUR TYP ilan 0000284208 numaralı ilana başvurunuzu yapabilirsiniz.

İŞKUR TYP BAŞVURU ŞARTLARI NELER;

Yukarıdaki alımların TYP başvuru şartları arasında 18 – 45 yaş aralığında olması, okuryazar, ilkokul, ortaokul, lise, önlisans ve lisans mezunu olması, Sosyal Güvenlik Kurumundan her hangi bir şekilde maaş almıyor olması, ilan edilen şehirlerde ikamet ediyor olması gerekmektedir. İŞKUR TYP İl il şehirlerde ilanlar zaman içerisinde ilana çıkılacak olup haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Ayrıca İŞKUR TYP Milli Eğitim Bakanlığı okullara TYP kapsamında güvenlik görevlisi ve temizlik personeli alımı beklenmektedir. MEB okullar TYP personel alımları ilana çıkıldığı an itibariyle sitemizde yer alacaktır.

TYP personel alımı başvuruları için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Imukaderkuzu 2 yıl önce
Temizlik görevi hastanelerde acil ise ihtiyacım var piratik hizliyimdir
Kaan 1 yıl önce
Her yere yazarak iş bulanan ki heryere yazmıssın temizlik de temiz lık iş kura git söyle