İŞKUR TYP Okullara 6500 Güvenlik ve Personel Alımı! Başvuru Ekranı

İŞKUR TYP kapsamında okullarda istihdam edilmek üzere 6500 güvenlik görevlisi ve personel alımı yapmaktadır. İş başvurusu yapmak isteyen ilgili adaylar için başvuru ekranı haberimizin devamında…

Kamu Personeli Alımı 16.09.2019, 16:50 16.09.2019, 18:22
İŞKUR TYP Okullara 6500 Güvenlik ve Personel Alımı! Başvuru Ekranı

Yayımlanan ilanlara göre İŞKUR Toplum Yararına Programlar kapsamında okullarda güvenliğin sağlanması amacı ile Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi eğitim ve öğretim gören okullara 6500 güvenlik görevlisi ve personel alımları ilanı vermiştir. Başvuruya en az ilkokul en fazla lise mezunları yapabilmektedir.

TYP GÜVENLİK VE PERSONEL ALIM ŞEHİRLERİ

Okullarda istihdam edilmek üzere personel alım şehirleri; Aydın, Antalya, Düzce, İzmir, Van, Bolu, Artvin ve Bolu illerinde 6500 TYP personeli istihdam edilecektir.

TYP BAŞVURU ŞARTLARI NELER

Başvuru şartları; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması,  en az ilkokul mezunu en fazla lise mezunu, kamu haklarından mahrum olmaması, işini yaparken her hangi bir engelinin bulunmaması, Sosyal Güvenlik Kurumundan her hangi bir şekilde maaş almıyor olması, güvenlik görevlisi alımlarında ise güvenlik belgesinin bulunması gerekmektedir.

TYP 81 Şehirde okullara personel alımları devam etmektedir. İlana çıkılan ve kılavuzu olan her personel alımı sayfada mevcut olup dikkatlice takip etmeniz durumunda güncel iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

İŞKUR TYP personel alımı başvurusu için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)