İŞKUR tarafından 7 Şehirde Migros Daimi 1.560 Personel Alıyor

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilanlar kapsamında 7 şehirde ve şubelerinde istihdam edilmek üzere bay ve bayan 1.560 personel alımı yapacağını duyurdu. Tüm detaylarıyla haberimiz ekinde…

Kamu Personeli Alımı 20.10.2019, 00:01 21.10.2019, 08:14
İŞKUR tarafından 7 Şehirde Migros Daimi 1.560 Personel Alıyor

Migros marketler zinciri bünyesinde istihdam etmek üzere 7 şehir ve şubelerine daimi işçi 1.560 personel alımı ilanları yayımlamıştır. Başvuru nasıl yapılacak şekli, şartları ve detayları neler.

KADRO DAĞILIMLARI

Yayımlanan ilanlar kapsamında Türkiye İş Kurumu İŞKUR üzerinden alınacak daimi personel alımı kadro dağılımları: reyon görevlisi, beden işçisi, kasap, kasiyer ile satış departmanında istihdam edilecektir. Alınacak personellerde tecrübe ve tecrübesiz olarak ilan edilmiştir.

ŞEHİRLERE DAĞILIMLAR

Migrosta istihdam edilecek personeller: İstanbul, Gaziantep, Denizli, Hatay, Denizli, Balıkesir ve Mardin illerinde alımlar yapılacak olup ilgili adayların statüsü engelli olması gerekiyor. Online iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar için aşağıda link verilmiştir.

Migros daimi personel alımı İstanbul alımları için aşağıda resimli ilanı inceleyebilirsiniz.


Migros daimi personel alımı İstanbul, Balıkesir ve Denizli alımları için aşağıda resimli verilen ilanı inceleyebilirsiniz.

Migros marketler zinciri daimi personel alımı Muğla, Hatay, Balıkesir, Denizli, Gaziantep ve Mardin illerinde alınacaklar için aşağıda resimli olarak verilmiştir.


Online başvuru için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)