İŞKUR Şehirlere 600 Silahlı Silahsız Güvenlik Görevlisi Alımı

Türkiye İş Kurumu tarafından yayınlanan ilanlar kapsamında en az ilköğretim mezunu silahlı ve silahsız 600 güvenlik görevlisi alımı yapılmaktadır. İlgili adaylar için başvurular başlamış olup tüm detaylarıyla haberimiz içeriğinde…

Kamu Personeli Alımı 07.12.2019, 10:54
İŞKUR Şehirlere 600 Silahlı Silahsız Güvenlik Görevlisi Alımı

İŞKUR güncel iş ilanlarında Türkiye genelinden silahlı silahsız 600 güvenlik görevlisi alımı ilanı veren birçok şehir bulunmaktadır. Özel güvenlik görevlisi alımına en az ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunlarının da başvuruları kabul edilmektedir. Güncel özel güvenlik görevlisi alımına başvuruda bulunmak isteyen adaylar için aşağıda başvuru şartları verilmiştir.

Özel güvenlik görevlisi alımı başvuruları İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden veya İŞKUR İl/İlçe Müdürlükleri vasıtasıyla şahsen yapılmaktadır. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar için aşağıda resimli olarak anlatılmıştır. Adayların başvuru tarihleri ve tüm detayları iyi bir şekilde incelemeleri gerekmektedir. Başvuru süreci resimli olarak aşağıda verilmiştir.

Yukarıda e-devlet üzerinden giriş yapıldıktan sonra aşağıdaki resime bakarak iş arayan bölümünü tıklamanız ve önünüze gelen sayfada güvenlik görevlisi alımlarını göreceksiniz. Size uyan şehir ve şartlara haiz iseniz başvuruda bulunabilirsiniz. Aşağıda iş arayan girişi resimli olarak bulunmaktadır.

Güvenlik görevlisi genel başvuru şartları; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 18 yaşından gün almış olması, görevine engel sağlık sorununun bulunmaması, askerlikle ilişiğinin bulunmaması, en az ilköğretim mezunu olması, vardiyalı çalışmaya müsait bulunması, diksiyonu düzgün iletişim becerisi olması ve kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

Güvenlik görevlisi başvurusu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)