İŞKUR Özel Sektör İstihdamı 50 Bekçi Alımı Yapıyor

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilan ila 15 İlde 50 Bekçi alımı ilanı yayımlamıştır. Başvuruda bulunacak adaylar en az ilkokul mezunu olmaları yeterli olup genel ve özel şartlar…

Kamu Personeli Alımı 25.08.2019, 00:01
İŞKUR Özel Sektör İstihdamı 50 Bekçi Alımı Yapıyor

Yayımlanan ilan ile Türkiye İş Kurumu aracılığıyla özel sektör 15 İlde 50 bekçi alımı ilanı yapıldı. Alınacak adayların başvuru şartları arasında ilkokul, ortaokul ve lise mezunları arasından aşağıda vermiş olduğumuz başvuru ilan numarasına online başvuruda bulunabileceğiniz gibi Türkiye İş Kurumuna şahsen yayımlamış olduğu aşağıda verilen başvuru ilan numaralarının olduğu bekçi alımını tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bekçi Alımı Başvuru Genel Şartları Neler;

Türk Vatandaşı olması, İŞKUR kaydı olması, Kamu hizmetinden mahrum bulunmaması, 18 yaşından gün almış olması, Sosyal Güvenlik Kurumundan her hangi bir şekilde emekli maaşı almıyor olması, Terör suçlarına veya bağlantılı suçlara bulaşmamış ve yargılanmamış olması gerekmektedir.

Alım Yapılacak İller Hangileri;

İstanbul Ankara Adana, İzmir, Erzurum, Antalya, Denizli, Bursa, Gaziantep, Mersin, Osmaniye, Kırşehir, Yozgat, Tekirdağ, Manisa illerinde istihdam edileceklerdir. İstihdam edilecekler fabrikalarda, çiftliklerde, inşaatlar, depolar ve güvenlik amaçlı özel sektörde bekçilik görevini üstleneceklerdir.

Bekçi alımları ilanlarına ulaşmak ve ilan numaralarını görmek için Tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@