İŞKUR Özel İş İlanlarıyla 25 Bin İşçi Alımı İlanları Yayımladı

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilanlara göre farklı meslek guruplarında sureli ve daimi işçi alımı ilanları yayımlamıştır. Başvuruların bir kısmı online olarak anında yapılmakta olup şartlar ve detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 26.08.2019, 02:30 10.09.2019, 12:15
İŞKUR Özel İş İlanlarıyla 25 Bin İşçi Alımı İlanları Yayımladı

Yayımlanan ilanlara göre en az okur yazar, ilkokul, ortaokul, lise, önlisans ve lisans mezunlarının başvurularda bulunabileceği farklı meslek guruplarında 25 Bin işçi alımı yapılmaktadır. Başvuruların bir çoğu online olarak anında yapılmaktadır. Başvuru süreci ve detayları ile alım yapılacak meslek guruplarının dağılımları aşağıda verilmiştir.

İŞKUR üzerinden yayımlanan güncel iş ilanları özel ilanlara göre 25 Bin işçi alımı meslek guruplarından bazıları şu şekilde; Şoför, beden işçisi, folklorik, temizlik elemanı, kasiyer, tekstil işçisi, acil tıp teknisyeni, ağız diş sağlığı teknisyeni ve teknikeri, banka gişe yetkilisi, bayan kuaförü, beden eğitimi ve spor öğretmeni, öğretmen, boyacı, büro işçisi, börek ustası, deri işçisi, aşçı, aşçı yardımcısı, dokumacı, döner ustası, ebe, hemşire, eczacı, mühendisler, elektrik teknisyeni ve teknikeri, figüran, fizik öğretmeni, havuz görevlisi, hayvan bakıcısı, idari büro görevlisi, mimar, dekorcu, kurye, laborant, maden mühendisi, maden teknikeri, makam şoförü, masör, marangoz, market elemanı ve birçok meslek gurubundan alımlar yapılmaktadır.

Genel Başvuru Şartları;

Türk Vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması, 18 yaşından gün almış olması, askerlikle ilişiğinin olmaması ( askerlik yapmış veya tecilli olması ), Sosyal Güvenlik Kurumundan her hangi bir şekilde maaş almıyor olması, engelli adayların başvurularına açık olup çalışabilir sağlık raporu ile belgelendirmesi, Anayasal düzene ve Devletin güvenliğine karşı her hangi bir suçunun bulunmaması gerekmektedir.

25 Bin İşçi Alımı Başvuru Şekli;

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar aşağıda vermiş olduğumuz link üzerinden direk olarak şifresi ile birlikte giriş yaparak başvuruda bulunabileceği gibi Türkiye İş Kurumu İl ve İlçe Müdürlükleri vasıtasıyla şahsen başvuruda bulunabilir. Şahsen başvuruda bulunmak isteyen adaylar aşağıdaki linkten kendine uygun işi seçerek ilan numarasıyla birlikte ikamet etmiş olduğu İŞKUR İl ve İlçe Müdürlükleri üzerinden şahsen yapabilir.

25 Bin işçi alımına ulaşmak için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Özcan hiç inşaat formeni inşaat kalfası kamuya ihtiyaç yokmu 12 ay önce
Bu ilanlarda hiç inşaat sürveyanı inşaat kalfası inşaat ustası tamirat tadilat yapabilecek insana ihtiyaç yokmu