İŞKUR NİSAN AYI 1178 PERSONEL ALIMLARI BİTİYOR

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlar kapsamında kamu ve özel kuruluşlara personel alımı gerçekleştirilecek. Güncel olan ilanların süreleri dolmak üzere başvuruda bulunmak isteyen kurum ve kuruluşların ve şehirlerin detaylı bilgileri sırasıyla haberimizin devamında.

Kamu Personeli Alımı 03.04.2019, 13:30 03.04.2019, 15:30
İŞKUR NİSAN AYI 1178 PERSONEL ALIMLARI BİTİYOR

İŞKUR üzerinden yerleştirilmek üzere 03 Nisan 2019 Çarşamba günü yayımlanan ilana göre Aydın İli Adnan Menderes Üniversitesi, İstanbul Sultanbeyli Belediyesi ve DSİ XXX. Bölge Müdürlüğüne 275 kamu personeli alınacak olup başvurular 6 Nisan tarihinde son bulacaktır. Aşağıda vermiş olduğumuz linklerden başvuru yapabilir veya detaylara ulaşabilirsiniz.

Toplum Yararına Programlar çerçevesinde 03 Nisan Çarşamba günü yayımlanan ilana göre İstanbul Adli Tıp Kurumuna ve Aydın İl Sağlık Müdürlüğüne 160 Kamu personeli alımı gerçekleştirilecek olup başvurular 06 Nisanda sona erecektir. Aşağıdaki linkte başvuru yapabilir, detaylara ulaşabilirsiniz.

İŞKUR 03 Nisan Çarşamba günü yayımladığı ilana göre Orman İşletme Müdürlükleri 520 kamu personeli alacağını duyurdu. Alınan Personeller Aydın İl ve İlçelerinde görevlendirilecek olup başvurular 06 Nisan tarihinde sona erecek. Detaylara ulaşmak ve başvuruda bulunmak için aşağıdaki linklere bakabilirsiniz.

Aile Bakanlığı SYDV Kamu personeli alımı için İŞKUR üzerinden yayımlanan ilana göre 40 kamu personeli alınacak. Başvurular 01 Nisan Pazartesi günü başlamış olup 05 Nisan Cuma günü sona erecektir. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar aşağıda vermiş olduğumuz linkten başvuru yapabilir, detaylarına bakabilir.

Kültür ve Turizm Bakanlığı İŞKUR’ da yayımladığı ilan ile toplamda 19 Kamu personeli alacağını duyurdu. Alınacak olan personeller Muğla ilinde görev yapacak olup Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü bünyesinde kazı çalışmalarına katılacaklardır. Başvurusu 01 Nisan Pazartesi başlamış olup 15 Nisan Pazartesi günü sona erecektir. Başvuruda bulunmak isteyen ve ilan detaylarına ulaşmak için aşağıdaki linkleri tıklayabilir.

Türkiye İş Kurumu tarafından 01 Nisan Pazartesi günü yayımlanan ilana göre hastanelere 158 kamu personeli alım ilanı yayımlamış olup başvurusu devam etmektedir. Başvuruda bulunmak ve detaylara ulaşmak isteyen adaylar aşağıda vermiş olduğumuz linklerden pozisyonlarına göre başvuru yapabilir.

275 Kamu Personeli detaylarına ulaşmak için tıklayın.

160 Kamu Personeli detaylarına ulaşmak için tıklayın.

158 Kamu Personeli detaylarana ulaşmak için tıklayın.

520 Kamu Kamu Personeli alımı detaylarına ulaşmak için tıklayın.

40 Kamu Personeli detaylarına ulaşmak için tıklayın.

19 Kamu Personeli detaylarına ulaşmak için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (5)
Emre özcan 2 yıl önce
18 yaşındayım işe ihtiyacım var
Ugur kahveci 2 yıl önce
Kaç tane yere başvuru yaptım bir yerden cagirilmadim kısmetim kapalı , rabbim hayırlı etsin, Ya bu sistem yalan boşuna uğraşıyoruz yada sadece arkan tanıdığın varsa işin var
Serkut gümrükçü 2 yıl önce
4 yıl ünüversite okudum işletme istanbul
adem buzacuı 2 yıl önce
4 aydır işsizlik iş arıyorum bulamıyurum
Mesut Doğan 2 yıl önce
İşe çok hitiyacim var