İŞKUR Kurumdışı Daimi 19 Kişi Elektrikçi Şoför Tesisatçı ve İşçi Alımları

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilanlara göre 19 kişi Elektrikçi, Şoför, Tesisatçı ve işçi alımları yayımlanmıştır. Başvuruları başlayan işçi alımlarının şartları ve tüm detaylarıyla haberimiz ekinde…

Kamu Personeli Alımı 21.05.2019, 02:42 21.05.2019, 16:07
İŞKUR Kurumdışı Daimi 19 Kişi Elektrikçi Şoför Tesisatçı ve İşçi Alımları

İŞKUR aracılığıyla Kurumdışı ilanlar yayımlanmış olup 19 kişi Elektrikçi, Şoför, Tesisatçı, Sıhhi tesisatçı, inşaat mühendisi gibi branşlara daimi tam süreli alımlar yapılmaktadır.

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilana göre Kurumdışı personel alımı yapılmaktadır. Farklı branşlarda ilan yayımlayan kurumların iş arayan veya iş arıyorum diyenler açısından çok güzel bir katkı sağlayan İŞKUR ilanları mayıs ayının son günlerinde Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından bir çok farklı alanlarda ilan yayımlanmıştır. Yayımlanan ilanların tarih aralıkları kısa olduğundan  adayların başvuruları derhal yapmaları gerekmektedir.

İlana göre alım adresi Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları bünyesinde en az ilköğretim mezunları arasından alımlar başlamış olup 18 yaşını doldurmuş bay ve bayanlar arasından size uygun branşlara başvuruda bulunabilirsiniz. Son başvuru tarihleri 22 Mayıs 2019 olarak ilan edilmiştir. İlan formlarını incelemeniz açısından aşağıda veriyoruz.

Antalya Büyükşehir Belediyesi personel alımları kılavuzu için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Kibar yılmaz 2 yıl önce
Çok acil işe ihtiyacım var