İŞKUR Kurum Dışı İş İlanlarıyla Belediyeler 16 Personel Alımı

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilana göre Erzurum, Kırıkkale, Çanakkale, Manisa, Hatay, Konya illeri Belediye Başkanlıklarında istihdam edilmek üzere 16 personel alımı yapılıyor, Tüm detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 08.07.2019, 17:04 09.07.2019, 09:45
İŞKUR Kurum Dışı İş İlanlarıyla Belediyeler 16 Personel Alımı

Belediye Başkanlıklarının kurum dışı İŞKUR güncel iş ilanlarında yayımlanmış olan Erzurum, Kırıkkale, Çanakkale, Manisa, Hatay, Konya illerinde personel alımı yapılacaktır.

Türkiye İş Kurumu İl Müdürlükleri aracılığıyla kurum dışı iş ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen adaylar için son başvuru tarihleri farklılık gösterdiğinden dolayı adaylar başvuru tarihlerini kaçırmamaları gerekmektedir. Aşağıda vermiş olduğumuz ilan kılavuzlarındaki başvurular başlamış olup son başvuru tarihi 10 Temmuz ve 12 Temmuz olarak ilan edilmiştir.

Kadro dağılımları; Acil tıp teknisyeni, şoför, yük taşıma şoförü, koordinatör, temizlik işçisi ve beden işçisi olarak istihdam edilecektir.

Genel Başvuru şartları; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, en az okur yazar olması, askerlikle ilişiği bulunmaması, sabıka kaydının olmaması, 18 yaşından gün almış ve 45 yaşını doldurmamış olması, ikamet şartı olan ilanlarda ikamet şartını taşıyor olması gerekmektedir.

Kırıkkale Kıyıköy Belediye Başkanlığı ilan metninin tıklayınız.

Kırıkkale Yahşihan Belediyesi ilan kılavuzu için tıklayın.

Konya Doğanhisar Belediyesi ilan kılavuzunu tıklayın.

Hatay Samandağ Belediyesi ilan kılavuzu için tıklayınız.

Manisa Akhisar Belediyesi ilan metni için tıklayın.

Çanakkale Kepez Belediye Başkanlığı ilan metni tıklayınız.

Erzurum Tekman Belediye Başkanlığı ilan kılavuzunu tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Meryem bervisoglu 2 yıl önce
Hatay hassa