İŞKUR Kamu ve Özel Silahlı Silahsız 950 Güvenlik Görevlisi Alımı

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilanlar kapsamında kamu kurum ve kuruluşlar ile özel teşebbüslerde istihdam edilmek üzere 960 güvenlik görevlisi alımı yapılmaktadır. Başvuruya en az ilköğretim mezunları yapmaktadır. Tüm detaylarıyla haberimizin devamında…

Kamu Personeli Alımı 13.10.2019, 03:15 14.10.2019, 12:31
İŞKUR Kamu ve Özel Silahlı Silahsız 950 Güvenlik Görevlisi Alımı

Yayımlanan işkur güncel iş ilanlarına göre kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra özel teşebbüslerde istihdam edilmek üzere silahlı ve silahsız 950 güvenlik görevlisi alımı yapılacağını duyurdu. Güvenlik görevlisi alımları ilanlarında en az ilköğretim mezunlarının başvuruları kabul edilmektedir.

Güvenlik görevlisi alımları ilanları kendi içerisinde başvuru şartları değişmektedir. İlgili adaylar aşağıda verilen link üzerinden online olarak başvurularını tamamlayabilirler. Ayrıca kamu ve özel iş yeri türünü değiştirebilmekte olup sadece kamu ilanlarına veya sadece özel iş yeri güvenlik alımı ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, güvenlik kimlik kartına sahip olması, en az ilköğretim mezunu olması, 18 yaşını doldurmuş olması, Askerliğini yapmış veya tecilli olması, genelde ikamet şartı aranmakta (Türkiye Geneli ilanlar hariç) İŞKUR kaydının olması, Sosyal Güvenlik Kurumundan emekli veya başka şekilde maaş almıyor olması, İlanlarda yer alan mezuniyet belgesini sunması, Kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor. Başvurular başlamış olup aşağıda link verilmiştir.

Güvenlik görevlisi alımı ilanları başvurusu için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (4)
Ayşe 2 yıl önce
Güvenlik görevlisi alımı ilanları başvurusu için tıklayın. sayfa sonunda
Ceylan 2 yıl önce
Bende başvurmak isterim
Saim Gündogdu 2 yıl önce
Koruma Guvenlk onlisans mznyum3 yuksek onur belgem var bi TYP okul bile cikmadi torpil almiş başini gidiyor
Fikriye Acar 2 yıl önce
Fikriye acar guvenlik olarak çalişmak istiyorym