İŞKUR Kamu ve Özel Firmalar 700 Güvenlik Görevlisi Alıyor

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan güncel iş ilanları arasında kamu ve özel kurumlarda istihdam edilmek üzere 700 güvenlik görevlisi alımı yapılmaktadır. Güvenlik görevlisi / amiri alımı şartları neler, kimlerin başvuruları kabul ediliyor. Silahlı ve silahsız güvenlik görevlisi alımı detayı…

Kamu Personeli Alımı 07.10.2019, 16:01 07.10.2019, 16:03
İŞKUR Kamu ve Özel Firmalar 700 Güvenlik Görevlisi Alıyor

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlar kapsamında silahlı ve silahsız 700 güvenlik görevlisi alımı kamu kurumları ve özel firmalar tarafından alınacak olup başvuru şartları neler.

Türkiye İş Kurumu resmi web sitesi üzerinden yayımlanan ilanlara göre 700 güvenlik görevlisi alımı kamu kurumları ve özel kurumlarda istihdam edilecek olup başvuru genel ve özel şartları aşağıda verilmiştir.

İŞKUR GÜVENLİK GÖREVLİSİ BAŞVURUSU NASIL

Yayımlanan ilanlara göre kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra özel firmalarda istihdam edilmek üzere güvenlik görevlisi alımı ilanları yayımlanmıştır. Başvuru için ilgili adaylar aşağıdaki resimde nasıl sayfa açılacak ve nasıl başvuru yapılacak görsel resim verilmiş olup meslek bilgisine güvenlik görevlisi yazıp arama tuşuna bastığınız takdirde güvenlik görevlisi iş ilanları karşınıza çıkacaktır. Bunun yanı sıra İl ve İlçe isimlerini girerek aramada yapabilirsiniz.

GÜVENLİK AMİRİ ALIMLARI

İlana göre güvenlik görevlisi alımlarının yanı sıra sorumluluk yüklenen güvenlik amirleri alımlarda yapılmaktadır. Başvuruda bulunmak isteyen ilgili adaylar yukarıdaki görselde güvenlik görevlisi yerine güvenlik amiri yazması gerekmektedir. Alım şartları arasında başvuruda bulunan adayların en fazla 50 yaşında olmasına dikkat edileceği duyurulmuştur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)