İŞKUR Kamu ve Özel 16 Şehirde 193 Güvenlik Görevlisi Alıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilan kapsamında kamu ve özel en az ilköğretim mezunu 16 şehirde istihdam edilmek üzere 193 güvenlik görevlisi alımı yapılmaktadır. İlgilenen adaylar için başvurular açık olup tüm detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 03.06.2020, 00:01 20.06.2020, 12:24
İŞKUR Kamu ve Özel 16 Şehirde 193 Güvenlik Görevlisi Alıyor

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspxİŞKUR yayınladığı ilanlar çerçevesinde kamu ve özel 16 şehirde en az ilköğretim mezunu bay ve bayan adaylar arasından 193 güvenlik görevlisi başvurusu için özel güvenlik kimlik kartına sahip olan adaylar arasından başvurular kabul edilmektedir. İlgilenen adaylar için aşağıda başvuru linki verilmiştir.

Başvuru şekli nasıl; Ön başvuru için İŞKUR e-şube üzerinden online olarak kayıtlarını yaptırmaları ve kayıt esnasında adayların dikkat etmesi gerek hususlar ise son başvuru tarihi ve hangi şehir için başvuru yaptığına dikkat etmesi gerekmektedir. Aşağıda alım şehirleri ve nasıl başvuruda bulunabilirsiniz.

Güvenlik görevlisi alım şehirleri; İstanbul, İzmir, Denizli, Bursa, Kocaeli, Şanlıurfa, Balıkesir, Aydın, Artvin, Ankara, Mersin, Yozgat, Trabzon, Kahramanmaraş,  Antalya, Tekirdağ, bay ve bayan adaylar arasından193 güvenlik görevlisi alımı yapılmaktadır. Ayrıca ALO 170'ten bilgi alabilirsiniz. Başvuru sayfa sonunda verilmiştir.

Güvenlik görevlisi alımı başvuru linkinden yapabilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (3)
Ali Karadeniz 1 yıl önce
Güvenlik
Hüsnü 1 yıl önce
Normal
SEDAT AKDENIZ 1 yıl önce
Slm hocam benim guvelik kartim yok bana yardimic olsun sayın yetkiler