İŞKUR Kamu Kurumlarına Personel Alımı! Başvuru Başladı

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilanlar kapsamında Ayvacık Belediye Başkanlığına, Çanakkale İl Tarım Müdürlüğüne ve Malatya Polisevi Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacağı duyurulmuştur. İlan numaraları ve başvuru şartları haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 29.11.2019, 01:01
İŞKUR Kamu Kurumlarına Personel Alımı! Başvuru Başladı

Yayımlanan ilanlar kapsamında İŞKUR güncel iş ilanları üzerinden Ayvacık Belediye Başkanlığına, Çanakkale İl Tarım Müdürlüğüne ve Malatya Polisevi Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacağı ilan edilmiştir. Unvanlar ise aşçı yardımcısı, bayan kuaförü ve işçi alımları olarak verilmiştir.

Başvuruda bulunmak isteyen ilgili adaylar yukarıda gösterildiği şekilde İŞKUR girişi ile sisteme girdikten sonra aşağıda gösterilen resimde iş arayan kısmına iş ilan numarasını veya kurum adını yazarak aratması durumunda başvurularını tamamlayabilirler. Başvuruda bulunacak adaylar online veya İŞKUR İl Müdürlükleri vasıtasıyla şahsen başvurularını yapabilirler.

Çanakkale İli Ayvacık Belediyesi 1 kişi beden işçisi alımı en az ilköğretim mezunu adaylar arasından İŞKUR iş ilan 00005279550 numarası ile başvurularını yapabilirler.

Çanakkale İl Tarım Müdürlüğü 1 kişi aşçı yardımcısı alımı 00005279022 ile yapıyor. Meslek Liselerinin Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanından/bölümünden mezuniyet belgesi, veya herhangi  bir Ortaöğretim “lise ve dengi” mezunu olanlar için Aşçı Yardımcılığı veya Aşçılık Belgesi, Engelli Sağlık Kurulu Raporu, İkamet belgesi olması gerekmektedir.

Malatya Polisevi Şube Müdürlüğünde 1 kişi bayan kuaförü alımı 00005278989 iş ilan numarası ile adaylara duyurdu. En az 2 yıl iş deneyimine sahip olmak, kuaförlük ustalık belgesi sahibi olmak “ usta öğreticilik belgesi tercih sebebidir” Hijyen belgesine sahip olmak. Bulaşıcı hastalığı olmadığına dair sağlık raporu bulunması. Temel iş sağlığı ve güvenliği eğitim belgesine sahip olması. 18 ile 50 yaş aralığında bulunan bayan adaylar arasından başvurular kabul edilmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)